Problem techniczny

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Problem techniczny

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
hgg napisał(a):

Pyza napisał(a):

Przykre jest to, że nowy właściciel rozesła maila do użytkowników a poprzedni nawet słowa do Nas nie napisał, że "słuchajcie, miło było, ale..." Myślę, że o tak poważnych zmianach powinniśmy się dowiedzieć wcześniej, teraz czuję się "zhandlowana"...


Sluchajcie, milo bylo, ale ... nie dawalismy rady z ogromem prac przy serwisie... Gotujmy.pl w zasadzie od paru miesiecy sie nie rozwijalo o nowe, zaproponowane często przez Was funkcjonalności, bo nie bylo komu tego robic. Narzekaliscie na opóźniającą się moderacje przepisow i artykułów - i mieliscie rację. Skala serwisu nas przerosla na poczatku sierpnia, kiedy to Gotujmy.pl zgodnie ze statystykami odslon i uzytkownikow pokonalo istniejace kilkukrotnie dluzej wielkiezarcie (pozostala konkurencje odstawilismy juz wieki temu) i stalo sie najpopularniejszym serwisem kulinarnym w Polsce.
Aby sprostać tym wyzwaniom portal pozyskał większych właścicieli, ale dotychczasowi w dalszym ciągu pracują na rzecz gotujmy, tylko zmieniła się forma tej współpracy. Nie przestajemy dbać o Wasze interesy, stoimy zawsze po Waszej stronie, i m. in dlatego oddalismy np. moderację przepisow w inne, mam nadzieje dobre ręce. Czy odbije sie to z korzyscią na Was - uzytkownikach - zobaczycie za jakis czas, poki co mamy w planie (teraz juz realnym) rozwoj serwisu, konkursy z PORZADNYMI nagrodami, a nie kubeczkami finansowanymi z naszych kieszeni, rozwazamy organizacje testow produktow spozywczych wsrod chetnych uzytkownikow,a w zanadrzu czeka jeszcze kilka milych niespodzianek

Jeżeli macie pytania lub wątpliwosci - ja jestem do dyspozycji, w miare mozliwosci bede udzielac odpowiedzi. Do dyspozycji pozostaje rowniez nowa moderatorka - mam nadzieje ze nie bedzie regularnie obrywac tak jak ja za kazde potknięcie...

Wiec sluchajcie, milo bylo... ale mam nadzieje ze bedzie jeszcze milej :-)

pzdr
hgg

i o to chodziło. O parę słów wyjaśnienia i informacji.

Odpowiedz na/ edytuj Problem techniczny