Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Rewanz -(.....)oddania 1 za 1, czyli oko za oko!

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
45Kazik napisał(a):

dobry napisał(a):

A Kazik znowu walczy.....
Chłopie, myślałeś o tym, żeby się czasami czymś ucieszyć zamiast ciągle narzekać, walczyć i opowiadać o tym jaki jesteś fair i jak Cię inni mieszają z błotem?
Świat się uparł na biednego Kazika. Nie jesteś pępkiem świata, ludzie mają inne zajęcia niż przyczepianie się do Ciebie. Ale Ty ciągle jątrzysz i jątrzysz, nie sposób nie zauważyć i się nie zdenerwować. Dlatego w końcu ludzie wyrażają swoją opinię na Twój temat.


Przepraszam ale może w koncu zabierzesz głos nt kwalifikacji przepisu, który nawet po "awanturze" jest jako wegetariański. W moim poście PODMIOTEM NIE JESTEM JA KAZIK45 , a jest nim inny temat, tak więc odnieś się do tematu wątku i posta > PODMIOTU, a nie mojego przykładu, jako łatwej odskoczni od problemu. Nie ja jestem problemem, poczytaj o czym mówią INNI UCZESTNICY i odnieś się do tego.
Podając swój przykład zwróciłem uwagę by ktos przypadkiem nie zagalopował się w krytyce i nie musiał oberwać jak ja, to chyba umknęło Twojej uwadze, że nawołuję do ostrożności wyważania słów krytyki.
Uznajesz to za mój "płacz pokrzywdzonego" !?
Uważasz, że ja jątrzę i jątrzę?
Szukaj wrogow i jątrzycieli tam gdzie są, a nie tam gdzie Ci się wydaje, uważasz, że dbałość o dobry poziom strony to puszczanie pseudoprzepisów aby tylko więcej, zamiast porządne przepisy, rzetelnie sporządzone.
Zobacz, Glumanda, Astra i inni zamilkli po bezskutecznej próbie walki ze szmirą, palagiatami, bylejakością w walce o punkty w rankingu,
Zastanów się nim znow mi "przyłożysz" i nazwiesz ... jakoś, zanim postawisz mi zarzuty, jak mechaniczna kopiarka, wg utartego schematu:
Kazik45 ("Janek") to wichrzyciel, awanturnik, cham, gnój , k%$#&$# , etc,etc, , ktorego trzeba wykończyć, bo czepia sie wszystkiego (czy tylko ja! już i innni zauważyli to samo!) ... a może tak jest ?
To miej'cie odwagę to powiedzieć!

w pełni się z tobą zgadzam ciekawe danie wegetariańskie z boczkiem

Odpowiedz na/ edytuj Rewanz - wpisujemy tutaj przaypadki oddania 1 za 1, czyli oko za oko!