Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1

Ależ całkowicie się z tobą zgadzam, tylko nie do końca jestem pewien czy moja wcześniejsza wypowiedź została przeczytana przez ciebie ze zrozumieniem - nie piszę o skasowaniu moich przepisów.
Opublikowałem je, zgodziłem się na ich bezterminowe wykorzystywanie. Mówie wyłącznie o profilu i swoich danych osobowych, które zgodnie z prawem (polecam lekturę ustawy o ochronie danych osobowych art 32 oraz wytyczne GIODO) mogę w każdym momencie usunąć.
Zdziwiłabyś, ale za przetrzymywanie danych osobowych na siłę płaci się olbrzymie kary (GIODO) ale nie wszyscy o tym wiedzą.

Babciagramolka napisał(a):

Dyskusje na ten temat już nie raz się tu toczyły i rozumiem , że czasem trudno zrozumieć , że My jesteśmy tu tylko gośćmi - miłymi i pożądanymi jeśli zachowujemy się grzecznie i przyzwoicie - lub niepożądanymi jeśli psujemy wizerunek i atmosferę na stronie .
Pewnie , że właściciel strony ma z racji naszego pobytu tutaj jakies profity ( w końcu nie jest instytucją charytatywną )- ale stara się nam to zrekompemnsować to pozwalając prezentować swój dorobek , ,,chwalić się " , nawiązywać znajomości, organizując konkursy , tworzac społeczność w której sie dobrze czujemy , opłacając informatyków , szukajac sponsorów itp.[/quote]


Każdy z nas jest/był/bywał tu z zupełnie innych powodów.
Ja prowadzę własnego bloga o tematyce kulinarnej, zamieszczam tam swoje własne autorskie przepisy, mimo, że nie jest on wysoko wypozycjonowany korzyści z jego prowadzenia mam większe niż uczestnictwo w tym czy innych kulinarnych społecznościach, z których już dawno zrezygnowałem.

Babciagramolka napisał(a):

Miło jeśli nasze wyobrażenie działania strony własciciela i nasze są zbieżne . A co jesli nie ? To poprostu odchodzimy .Przestajemy sie na stronie udzielać i już..[/quote]


A co z newsletterami?

Babciagramolka napisał(a):

rony pozwalaja na samodzielną likwidacje konta - inne nie - trudno specyfika strony .Można poprosić Moderatora by to zrobił i cierpliwie poczekać - bo to nie jest priorytet w działalnosci strony .

Bo warto cały czas pamiętać - My tu jesteśmy tylko gośćmi - bardzo miłymi ( czasem do czasu ) ale tylko gośćmi .I nie jest to ani obraźliwe ani dziwne - sami na taki Regulamin sie zgadzamy podpisując go przed założeniem konta .

I muszę sie przyznać do czegoś - jak zaczynałam swoją przygodę z internetem to też tak miałam- zakładałam gdfzieś konto , sprawdzałam, potem albo mi się nie podobało , albo mi sie znudziło i odchodziłam- tam gdzie mogłam likwidowałam konto, jak nie to pisałam do Moderatora - czasem milikwidoweali. Potem zaczełam czytac Regulaminy i wyszło mi , ze nie mam racji. Bo nie można patrzeć tylko ze swojego punktu widzenia- trzeba się liczyć z innymi zdaniami i z czyimś interesem a przedewszystkim przeczytać dokładnie Regulamin strony ( forum ) na którą wchodzimy bo to jest umowa a warto wiedzieć na co i z kim się umawiamy.


Pozdrawiam serdecznie
i dziękuje za obszerne wyjaśnienia

"Każdy z nas jest/był/bywał tu z zupełnie innych powodów.
Ja prowadzę własnego bloga o tematyce kulinarnej, zamieszczam tam swoje własne autorskie przepisy, mimo, że nie jest on wysoko wypozycjonowany korzyści z jego prowadzenia mam większe niż uczestnictwo w tym czy innych kulinarnych społecznościach, z których już dawno zrezygnowałem. "
Więc bądź łaskaw wyjaśnić mi PO CO rejestrowałeś się na tej stronie? My tu w olbrzymiej większości nie jesteśmy dla korzyści (bo trudno nazwać korzyścią drobny upominek za awans).Jesteśmy dla swojej pasji, bo lubimy być w dobrym towarzystwie i wzajemnie się uczymy. Więc jeśli interesują cię tylko wymierne korzyści, jeszcze raz pytam po co zawracałeś głowę sobie rejestracją a teraz na forum starasz się zrobić wrażenie pokrzywdzonego przez administrację.Czy chcąc załatwić sprawę w urzędzie piszesz o tym w gazecie, czy zwracasz się do odpowiedniego urzędnika? Napisz wiadomość do Tit, bo to ona się zajmuje wszelkimi sprawami związanymi z likwidacja kont. Z tego co wiem, nikomu, na jego wyraźne życzenie, nie odmówiła likwidacji konta. Takich spraw nie załatwia się przez forum.Jest to równie nie poważne jak zakładanie konta dla swoich celów,dla żartu czy żeby sobie na stronie "poszaleć", bez zamiaru dłuższego pobytu .Zapewniam Cię również, że administratorom doskonale znane są przepisy prawa a straszenie ich jest nie grzeczne.A może to ma być kryptoreklama? Wątpię,żeby po Twoim zachowaniu tutaj ktoś chciał odwiedzić Twojego bloga.Jest pewnie równie nie poważny jak Ty. Nie napisałam tego posta dla wywołania dyskusji, wręcz odwrotnie,więc proszę Ciebie i innych o nie podejmowanie dyskusji!

zmieniono 1 raz (ostatnio 05 lis 2010 09:42 przez Henia)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy