Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
Bernadetta napisał(a):

Tit napisał(a):

jestem już - to prawda, tylko ja mogę "naprawić system, jeśli cos pofikołkował przy zdjęciach. Wielokrotnie to zgłaszałam. Rada jest taka, żeby nie używać znaków przestankowych w tytułach zdjęć Pamiętajcie że opisy muszą zapunktować. Jeżeli nie zapunktowały prawidłowo to pisać do mnie a jak ja długo nie reaguję - to molestować Kołczu on mi będzie was podtykał do skutku. Niestety jest nas mniej niż było, Cherry ma ważniejsze zadania od gotujmy.pl i wpada tu tylko gościnnie, a kołczu jest tylko z rana jutro z rana spróbuję usiąść do tych waszych punktów (niestety to czasochłonne). Książki o tofu już zostały wysłane.

Czy książki o tofu zostały wysłane do wszystkich ? Nadal nie otrzymałam i nie wiem czy tylko ja czekam czy też ktoś jeszcze ? I jeszcze mam jedno pytanie... Czy dodane przeze mnie ostatnio przepisy na przekąski nie kwalifikują się pod kategorię promowaną ?

Dziękuję za punkty za kategorię promowaną. Czekam jeszcze na informację w sprawie książki, bo wiem, że jedna z laureatek dostała ją przed tygodniem, a do mnie nadal nie dotarła. I bardzo proszę też o wskazanie linku do strony, na której zostały zamieszczone wyniki dwóch wcześniejszych kategorii promowanych. Nie wiem czy w ogóle zostały ogłoszone czy nie, ale moje wcześniejsze pytania w tej kwestii pozostały bez odpowiedzi.To było tak dawno temu, że nawet nie pamiętam dokładnie, ale chyba chodzi o mięsa świąteczne i dania dietetyczne... Pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy