Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

przejs
  • przejs

  • Posty: 94
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 7
Mysiunia napisał(a):

przejs napisał(a):

wiem , ze to nie problem, ale przykro mi się zrobilo...
moje przepisy na muffinki nie zostaly nigdy uznane jako super, poza tymi z malinami, mimo ze pozniejsze, innych osob zyskaly miano superprzepisow..nic to,jestem cienias, przezyję..ale nagle moja fota, mimo ze nie superprzepis, mimo ze w konkursie dupa, nagle staje się ilustracją dla supermuffinek...i to bez linka, bez autora....nieładnie....
https://gotujmy.pl/najlepsze-przepisy-na-muffinki,przepisy,147331.html


Rozumiem Cię.. tez kiedyś miałam podobnie.. Dodałam raz nietypowy przepis na roladki z pokrzywami - nikt ich nie docenił i nic sobie z tego nie robiłam, ale przykro mi się zrobiło gdy po tygodniu pewna osoba zrobiła je z tą różnicą że zmieniła tylko rodzaj panierki i nie dość że był to SuperPrzepis to jeszcze był w Daniach Dnia..


Mnie się to kilka razy zdarzyło, ale już przywykłam, bo to zawsze można napisać, że ten ktoś miał lepsze zdjęcia, lepiej opisał sposób przygotowania itd. Trudno się spierać, jeśli chodzi o gusta. Wspomniałam o tym tylko dlatego,że rozżalenie mną ogarnęło, że tu niedoceniony przepis/zdjęcie nagle okazuje się być na tyle fajne,że z miliona muffinkowych fot akurat ono ląduje przy artykule...I też nie robiłabym z tego wielkiego halo, gdyby ktoś mnie zapytał czy może go użyć, albo chociaż uczciwie je podpisał...

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy