Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
msewka napisał(a):

justynak223 napisał(a):

Może nie powinnam się wypowiadać na ten temat bo sama miałam tą nieszczęsną sytuacje z kopiami zdjęć, do czego się przyznałam, i dlatego uważam że powinno się każdemu dać szansę na to aby sam pousuwał to co nie należy do niego. Według mnie było by to sprawiedliwe i każdy miał by szansę naprawić swój błąd. Ale to jest tylko moje zdanie.

Skomentowałam wypowiedź Pyzy, która napisała , że chodzi o osoby które już wcześniej dopuszczały się plagiatu, i robią to nadal.Tak więc justynak223 , jeśli w porę się zreflektowałaś i naprawiłaś swój błąd, często wynikający z niewiedzy to nie o takie osoby tu chodzi.Mamy na myśli świadomych recydywistów, którym już nie raz udowodniono plagiat a robią to nadal.Pozdrawiam i zmykam, bo szkoda tak pięknego dnia na plagiatorów.

Jeśli chodzi o recydywistów, to brak mi słów! Dzięki bezczynności moderatorów i właścicieli strony kopiarze czują się bezpiecznie!. Jeżeli tylko w ciągu 3 dni podaję linki do kilkunastu skopiowanych przepisów i zdjęć TEGO SAMEGO UŻYTKOWNIKA i piszę do redaktora i moderatora w jednej osobie i na forum i na pw i jestem ( przepraszam za kolokwializm) olewana, to co mam myśleć?! Zero reakcji. To tak jakby poparcie dla kopiarza. Usuwa się przepis czy zdjęcie ale nic więcej. Dzisiaj na jednej stronie przepisów tej pani było 8 plagiatów! A ile nazbieram ze 1150?! I nikogo to nie obchodzi, jakby to była moja prywatna wojna. a tak nie jest. Stronka jest sympatyczna, po co nam kopiarze? Jest tyle przepisów i tylu kucharzy, czy na prawdę nie można zbanować osoby drwiącej sobie z nas?Usuwa się jej przepisy a ona wstawia następne kopie.Dlaczego? Bo czuje się bezkarna, bo ja zaczynam czuć się winna,że odbieram moderatorom spokój, zawracam głowę i może wtrącam się w nie swoje sprawy?! Przepraszam, chyba puściły mi nerwy, ale przepisy tej pani sprawdzę WSZYSTKIE, czy to się komuś podoba czy nie!

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu