Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
mirkakropka napisał(a):

teresa.rembiesa napisał(a):

J jeszcze jedno nie angażuję się tak aktywnie jak Ty Heniu bo nie mam na to czasu ,ale też nikomu nie wadzę ,czasem miarka się przebierze i coś napiszę ale widzę że to nie ma sensu bo oburzają się ci co nie powinni.Wydaje mi się że sensowną odpowiedź dałam Mirkakropka.która świadczy o tym że jestem przeciwko plagiatom.

Owszem jestem i nie jestem przeciw plagiatorom, bo czasem ktoś doda całkiem fajny przepis ale niech się przyzna do tego,że jest to plagiat a nie jak Myszaaa żywcem przepisane ze strony Biedronki nawet podała koszt potrawy (z tym,że nie wiem czy pomyślała,że nie każdy ma pod nosem Biedronkę czy inny market w którym można kupić taniej produkty, bo chociażby ostatnio potrzebowałam majonez i u nas w sklepie kosztuje 6 zł a w Netto widziałam za 4 zł różnica 2 zł ale specjalnie do miasta nie pojadę a koszt potrawy wzrasta automatycznie)

Tylko, że jeśli ktoś ma dobre intencje, tak jak Ty podaje źródło, NIE JEST PLAGIATOREM! Plagiatorem jest ten, kto podaje jako SWÓJ cudzy przepis.

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu