Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Tit napisał(a):

Wybacz mania, ale absolutnie nie zgodzę się, żeby zwiększyć moderatorom uprawnienia. Każdy ma prawo popełnić błąd, użyć skrótu myślowego, który będzie niestety dla innych niezrozumiały - to jest portal społecznościowy, mogą tu się pojawić osoby początkujące, które zaczynają gotować i jesteśmy tu po to aby im życzliwie doradzić a nie cenzurować. Miałyśmy już z Bunią taki przypadek, kiedy chciałyśmy wywalić przepis komisyjnie we dwie jednej osoby - wyglądał strasznie, a to się okazało, że użytkownik jest emigrantem i słabo pisze po polsku, nie ma polskich liter w klawiaturze - podziękował za uwagi (były grzeczne) i za pomoc w redakcji przepisu - lubi gotować po polsku, chciał tu nawiązać kontakty, znaleźć inne przepisy.
Tit

Tit, widzę, że zoha wprowadziła tu widmo powszechnego terroru psychicznego stosowanego na młodych, czy nowych użytkownikach.Uważam, że zwiększanie uprawnień moderatorom jest niepotrzebne, bo rzeczywiście moderator to nie cenzor. Ale dla dobra strony bardziej doświadczeni użytkownicy powinni komentować przepisy. I to, że poprosiłam zohę, żeby nie kopiowała z Doradcy Smaku( tam jest inny sposób zapisu składników) nie jest niestosowne. Ona mieszka w Polsce, ma komputer z polskim literami ale idzie po najmniejszej linii wysiłku - nawet nie chce się jej poprawić kopiowanego przepisu). Każdy ma inny charakter, np. bunia jest chodzącą łagodnością a ja mam bardziej bezpośredni sposób pisania komentarzy. To nie znaczy, że jestem ludziom nie życzliwa. Cenzurę widzę gdzie indziej, niestety. Dlaczego to co ja prywatnie piszę jest przez Ciebie cenzurowane? Nie używam wulgaryzmów, obelg, komentuję może ostro, ale rzeczowo, więc dlaczego ciągle dostaję reprymendę?! A że moje komentarze są najczęściej kierowane do przepisów osób nowych? Po prostu ich przepisy w większości wymagają korekty. I zapewniam Cię, że gdybym znalazła jakiś błąd np. u Pyzy czy Buni, to na pewno też bym skomentowała. Ty akurat możesz sprawdzić wszystkie moje wpisy, więc zobacz jak się mają awantury 2-3 osób niezrównoważonych do reszty moich komentarzy, szczególnie dla osób nowych.Łatwo jest, szczególnie na forum zrobić komuś etykietkę, która do niego nawet nie zasłużenie przylgnie, dlatego dobra jest autocenzura i przemyślenie i sprawdzenie zarzutów, zanim się je komuś postawi.

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu