Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Patrycjapati napisał(a):

Henia napisał(a):

Bunia wytłumaczyła Ci zasady rządzące Prawem Autorskim o które m.in. opiera się moderowanie przepisów na tej stronie. Z tego co napisałaś przebija niechęć, lekceważenie moderatorów. Nie rozumiem dlaczego uważasz nas za swoich wrogów? My nic nie wymyślamy, nie szukamy na nikogo "bata". Czytam przepis i jeśli nie narusza on regulaminu strony - publikuję. Nie ma sympatii i antypatii. Każdy przepis jest sprawdzany jednakowo. Być może nieświadomie, naruszyłaś jednak regulamin, więc dlaczego obarczasz winą moderatora czyli mnie, bo to ja zatrzymałam Twój przepis? I jeszcze jedno: przytaczasz angielski tekst nie tłumacząc go. Nie każdy zna angielski na tyle biegle, żeby sobie przetłumaczyć ( uczyłam się innego języka).Jest to polska strona i porozumiewamy się tu w języku polskim.
Myślę, że sprawa została dostatecznie wyjaśniona i nasza odpowiedź Cię zadowoli. Życzę miłego bycia na stronie i wielu dodanych przepisów!



Witam , Babciagramolka wytłumaczyła już wszystko , pisałam w tej sprawie z Pyzą i ona prosiła właśnie żeby opisać to na forum i więcej się dowiedzieć gdyż sama zaznaczyła ze nawet jak się prześle pozwolenie na zdjęcie to nie znaczy że moderator je wstawi .
Henia napisała ze jestem wrogo nastawiona na moderatorów , nic podobnego tylko czasem za coś co się do końca nie doczyta i tak zwane frycowe się płaci .
Wszystkich serdecznie przepraszam za zamieszanie i naprawdę nie jestem na administrację i moderatorów wcale zła czy nastawiona wrogo , wykonują swoją widzę bardzo rzetelnie pracę i za to im chwała . Pozdrawiam i życzę udanych przepisów i miłego dnia .

cieszę się, że wszystko jestb jasne! Zapraszam do wstawiania przepisów! Pozdrawiam!Henia

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu