Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
Bahus napisał(a):

edytaha napisał(a):

Jeszcze pół biedy, że nie odpowiadają, akurat to nie jest najważniejsze. Najgorsze, że nie poprawiają takich śmieciowych przepisów, tylko wstawiają następne, wcale nie lepsze


Teraz napiszę poważnie (przedtem żartowałem ).
Gdyby to ode mnie zależało to utworzyłbym osobny dział typu "kosz na śmieci". Powołałbym specjalną "komisję ekspertów", której zadaniem byłoby wyłapywać wszystkie przepisy "śmieci" i przenosić je to tego działu.. Decyzja ekspertów byłaby niepodważalna i ostateczna. Pewnie parę osób by się obraziło i odeszło (no cóż trudno) ale myślę, że jakość naszego "menu" znacząco by wzrosła.
Oczywiście "śmieci" nie brałyby udziału w konkursach.


A ja uważam , że nadal żartujesz . Nie ma czegoś takiego jak ,, śmieciowe " przepisy . Mogą być przepisy źle napisane z różnych powodów . Wolała bym by były napisane poprawnie i nie ograniczały sie do 2 zdań - ale każdy , nawet pozornie najbardziej absurdalny przepis może być inspiracją do dobrego przepisu . Przywołuję tu przepis który wywołał tyle kontrowersji- na tosty zapiekane z puree ziemniaczanym . W pierwszym momencie wydawał się nie do zaakceptowania . Ale coś mnie w nim zaciekawiło .Sprawdziłam - trochę pomieszałam i zrobiłam ,, Kontrowersyjne tosty " .I gwarantuję Wam , że są smaczne .
Nie skreślajmy przepisu tylko dla tego , że ktoś nie specjalnie wie jak to opisać . Wprawi się i będzie dobrze .
Bardziej mnie martwią osoby , które po prostu kopiują dla punktów - z tym po prostu trzeba walczyć systematycznie wyłapując plagiaty i tyle . Jak przestanie się im to opłacać - zrezygnują .

Znikam - wpadłam na stronę , żeby trochę odsapnąć bo w kuchni upał .

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu