Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
anullka7 napisał(a):

Szkoda gadać ,swoja kaszę manną oceniła na rewelacyjną ,a gulasz mojej mamy który na innej stronce kulinarnej cieszy się dużym powodzeniem oceniła na 3 żenada widocznie trzeba uczyć się od Kamili.
Skoro kasza manna jest rewelacja i daje się jej 5, to ile dać jakiemuś extra przepisowi.?
Sama w początkach dałam w kilku przepisach zaniżoną ocenę,ale tylko dlatego że używałam laptopa bez myszki,mam bardzo czuły laptop i najechałam na gwiazdki i zanim się spostrzegłam już zaznaczyło i nie dało rady tego cofnąć teraz używam myszki,i jest w porządku.
Będę wstawiać ,kompociki ,kaszki,kleiki które małe dziecko ugotuje,poproszę koleżanki żeby się zalogowały,i wstawiały mi same rewelacyjne oceny,ciekawa jestem jak to ocenią inni.
Dziwię się że takie przepisy są dopuszczane,ludzie się starają wstawiając swoje najlepsze przepisy ,a ktoś kompocik i kit wciska że to rewelacja,))) Koń by się uśmiał.

Anullka, przykro mi, ale oceny sa subiektywnym odczuciem uzytkownikow i nie mozemy ich korygowac, ani przekonywac nikogo ze ma mu sie bardziej podobac przepis.
Problemem jest nie system oceniania przepisow tylko konflikt, ktory sie pojawil miedzy uzytkowniczkami. Czytam dalej zeby jakos go rozladowac...

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu