układamy wyrazy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: układamy wyrazy

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Doro napisał(a):

Czyzby Bahus znalazl nowa ofiare Oj, nieladnie Bahusie , w twoim wieku dokuczac mlodszym Chyba przedszkolne lata ci sie przypominaja
Kto nie lubi tej zabawy , to niech nie zaglada- nie ty pierwszy jestes ze masz cos przeciwko temu Ale nam to obojetnie, bedziemy sie dalej bawic


Ależ ja nie mam nic przeciwko tej zabawie chciałem się tylko dowiedzieć co Was tak do niej przyciąga.
Misia nie jest żadną ofiarą. Bardzo ją lubię choć czasami też nie cierpię. Ale są to prawidłowe międzyludzkie relacje. Nawet z najbliższymi czasami się kłócimy i wyzywamy, ale czy to nie znaczy że się nie kochamy? Żonie też często zarzucam, że traci czas na oglądanie durnowatego (wg mnie serialu "M jak miłość" szczególnie jak na Eurosporcie idzie dobry mecz

Co nas tak przyciaga, dobre pytanie....pisze tylko za siebie, lubie odpoczac i przypomnac sobie polskie slowa, gdzie jak gdzie, ale tutaj nie zapominam polszczyzny
Moze to zabawa rzeczywiscie dziecinna, ale czy ona komus szkodzi, czy ublizamy komus
Bahus sam widzisz, zonka woli serial, ty mecz.....u mnie to samo, ale wtedy kazdy idzie do innego pokoju i jest cisza, nikt nikomu nie przeszkadza- najlepsze wyjscie z takiej sytuacji nie sadzisz?

Odpowiedz na/ edytuj układamy wyrazy