Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: usuńcie moje konto

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
margolbn napisał(a):

Henia napisał(a):

I jeszcze jedno, mam nadzieję ostatnie co w tej sprawie mam do powiedzenia! chciałabym przytoczyć komentarz margolnb do mojego przepisu (adres strony na życzenie): margolbn
offline
dzisiaj, 098 Zobacz komentarz do przepisu nazwa
ile mam kont? heh 3 nawet jestem u pani znajomych!

I pytanie: czy zgodne z regulaminem jest posiadanie więcej niż jednego konta? Mam nawet wrażenie, że wiem kto to jest, ale to w tej chwili nie ważne.



ha na pewno nie wpadniesz na to które to moje konto! Co mam jeszcze zrobić żebście usunęli mi konto? prosiłam grzecznie bez efektu! To muszę inaczej! Tamte konta też usuwam także nie będę was już nękać tylko usuńcie te konta!

Jesteś niedojrzałą emocjonalnie osobą na poziomie szkoły specjalnej! Mam w nosie twoje jedynki! Wysilasz się z łapkami, jedynkami a mi tylko zabierasz czas, nic więcej. Gdyby od szczeniackiej zemsty niedowartościowanej gówniary zależało moje samopoczucie, byłoby źle. A na poszukiwanie klonów czasu tracić nie zamierzam. Nie jesteś tego warta! Jeżeli rzeczywiście byłaś wśród moich znajomych, to już w 19 która pozostała nie jesteś! Szantażujesz administratorów?! Zapomnij o tej stronie i już! Z moich informacji wynika, że we wtorek będzie Twoja sprawa rozpatrywana i, mam nadzieję, bana się doczekasz, bo takiego oszołoma tu jeszcze nie było i nie ma potrzeby, żeby był!

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu