Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
misia5 napisał(a):

Tit napisał(a):

Modem działa, ale warto by z okazji tych dni dobroci odciążyć dziewczyny i dać im trochę wolnego by zdołały przygotować własne święta. Jutro się skontaktuję z chętnymi, nawet 2 godzinki pomocy, to dla Buni i Misi5 po prostu czas w święta nieoceniony i mniej stresu. Dzięki za zgłoszenia.

Jeśli chodzi o ilość, to nie przewiduję by w wigilię w ogóle przyszły jakieś przepisy, ale tuż po swiętach, już w drugi dzień Świąt będzie ich wysyp.

Przyjmijcie też nasze życzenia Świąteczne - powiesiłam je na stronie głównej w wiadomościach!


Ja mam już tak rozplanowane zajęcia przedświąteczne, że moderowanie nie będzie przeszkadzało Dodatkowo, żeby mąż z dzieckiem nie plątali mi się pod nogami dostaną kolorowe lukry i będą ozdabiać pierniczki Zrobiłam ich tak dużo, że pół dnia im to zajmie ( prawie 2kg ciasta na nie poszło )

Buni obiecałam, że jakby co to jej w wigilię pomogę. W pierwszy dzień świąt mnie nie będzie, wrócę wieczorem i zacznę swój dyżur W poniedziałek planuję leniuchować w domu, czyli czasu na moderowanie będę miała baaaardzo dużo
Co nie znaczy, że musi być dodane 1000 przepisów


W wigilię to przy stole z rodziną spędźmy czas 1 dzień Świąt moje urodziny Będą to pierwsze Święta z moją córeczką, więc na 100% wyjątkowe. Dziękuje wszystkim za zastępstwo w tym czasie.

Odpowiedz na/ edytuj Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba