W trosce o miłą atmosferę na stronie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Babciagramolka
Barbara Malafouris napisał(a):

Dlacze Pani oklamuje ? I nie przedstawia naszej rozmowy rzeczywistej, rozumie, ze w ten sposob chce Pani pozyskac sobie sympatie lub poparcie, prosze bardzo ten tekst opublikowac, czego Pani nigdy nie zrobi, gdyz latwo jest klamac - za kare, ze osmielilam sie powiedziec o sposobie zamrazanych i odmrazanych plackach, ktory jest niezdrowy nawet nie jako moje osobiste zdanie o przechowywaniu zywnosci wypowiada sie nauka a jest to temat znany. Rowniez nie uzywalam niegrzecznego tonu jak Pani pisze, szkoda tylko, ze pociaga Pani tyle osob za swiom klamstwem takich rzeczy sie nie robi...


Proszę się opanować .Nic Pani nie zyska takimi tekstami .Chce Pani opublikowania tekstów które Pani do mnie wypisywała - proszę bardzo - sama z siebie bym tego nie zrobiła , ale skolo Pani prosi nie widzę przeszkód .
Nie wiem czy ma Pani problem z wyrażaniem poprawnie swoich emocji , uwag czy po prostu taka Pani jest . Nie muszę szukać sympati i poparcia bo wszyscy wiedzą , że trzeba dobrze narozrabiać , żebym ja ,, wyszła z siebie " .
Wszyscy mogą sobie poczytać komentarze jakie powstawiała Pani w dziale Kuchnia grecka .
Wywołała Pani awanturę na stronie ( mało tego zarejestrowały się następne 2 osoby związane z Panią ) i sprowadziły dyskusję na taki poziom , że nikt go nie zaakceptuje ( kto nawymyślał nam od durnych Polek ? ) .
Pisze Pani teksty językiem niezrozumiałym ( ma problemy z formułowaniem zdań )- co jest zrozumiałe bo po iluś latach pobytu za granicą może Pani zatracić biegłość wysławiania , ale notoryczne powtarzanie jaką to Pani jest specjalistką i jak powinniśmy zmienić swój sposób żywienia bo to co robimy jest niezdrowe jest irytujące , ale to co się działo wczoraj pod przepisem luny19 ,,Muszaka-zapiekanka grecka " to już horror .To samo na wątku o kuchni greckiej na forum .
Weszła Pani ( a za Panią 2 spokrewnione osoby - tak wiem kto się ukrywa pod tymi nickami - starczy czytać to co Pani sama napisała na swoim bloogu i co pisze na Facebooku ) na stronę i zamiast zaprzyjażnić się z użytkownikami zaczęła krytykować.
Nie wnikam w to czy ma Pani rację bo to nie jest w tym wypadku decydujące ale chodzi o ton .Ustanawia się Pani w roli eksperta uprawnionego do oceniania innych .Dla tego napisałam do Pani na PW mając nadzieję , ze uda mi się ,, spacyfikować " dyskusję a przynajmiej przenieść na inny poziom .I cóż się stało ? A no to że zostałam pouczona , że jest pani szefem kuchni , specjalistka od kuchni greckiej , zna się Pani na tym co robi ( Cytuję ,,,...Nie nie jestem kucharzem jestem ekspertem kuchni greckiej, co wymagalo bardzo duzo osobistego wkladu pracy i jestem z tego bardzo dumna Ton dialogu czytajac kazdy wybiera sobie sam a uczymy sie tego co nam odpowiada lub do czego mamy talent lub na tyle ile pozwalaja nam horyzonty myslowe Dzeki bogu czytaja moja strone w 63 krajach swiata - na poczatek ! wiele jest wyznawcow zdrowej i smacznej oryginalnej kuchni greckiej dla tych, ktorzy szanuja wlasne ja i dbaja o siebie..." ) .
Przy okazji dostało mi się za użycie określenia ,, zjechała Pani " - wyjaśniła mi Pani , że zjeżdżała Pani w przedszkolu ze zjeżdżalni ( to chyba tak było - nie chce mi się szukać ) - że czytam niegrzecznie ( ) ( Cytat ,,... "Racja" - jesli moze miec ktos nie majacy pojecia nawet o podstawowych zasadach kuchni, dziekuje nie istnieje taki sens mam wiedze co jest wystarczajacym atutem dla lubiacych i chcacych z jej skorzystania. Reakcja pani jest conajmniej dziwna dla mnie i sprowadza do wniosku, ze marnuje swoj cenny czas dla osoby, ktora usilnie chce miec ta wielka pusta racje zamiast wyciagnac z mojego komentarza pozytywnych dla siebie zmian w sposobie odzywiania wrecz dla wlasnego zdrowia robi Pani na mnie wrazenie osoby, ktora nie potrafi czytac tekstu, starajacej sie "przeczytac" tresc miedzy wierszami, ktora nie istnieje moze nie jest niegrzeczny moj sposob pisania a sposob pani czytania ? Prosze wziac rowniez te wersje po uwage..."

To tak dla zobrazowania poziomu debaty .

A wymieniony komentarz pod moim przepisem o który miałam się podobno obrazić dotyczy przepisu na ,,Placki z kurczakiem w przyprawie Gyros " .Na PW usłyszałam , że gotować należy na świeżo , nie wolno mrozić bo to nie zdrowo itp . Jak próbowałam dyskutować , ze nie można nikomu udzielać takich rad bo nie wie jaką ktoś ma sytuację , tłumaczyłam , że ludzie zwyczajnie nie mają czasu i musza czasem gotować na zapas , że nie wszędzie są dostępne oryginalne produkty lub nie każdego na nie stać .To w odpowiedzi pouczono mnie , że przecież można pojechać do większego miasta raz na jakiś czas i kupić Fetę oryginalną ( ?!?! ) a wogóle to ( cytuję ,,...Moj dorobek zawodowy, udzial w wielu miedzynarodowych wysokiej rangii "stolach", uznanie najwybitniejszych mistrzow w tej dziedzinie, wspolpraca z nimi jak rowniez niezmierne zainteresowanie moich czytelnikow jest naprawde wspanialym wynagrodzeniem osobistego ogromnego wkladu pracy w moja wielka pasje - kuchnie, srodkiem utrzymania i wlasnego zadowolenia co nie jest absolutnie przeszkoda dla nikogo w doskonaleniu swoich umiejetnosci...."

No i tu już nie dałam rady - tym bardziej że międzyczasie działy się ,, cyrki " na stronie ( kuchnia grecka , na forum- Greckie przysmaki i w innych miejscach ) - odświeżyłam ten wątek ( i ,, wołałam o pomoc " na wątku rumowym ) .

A teraz niech każdy sobie sam poczyta jeśli ma ochotę i wyrobi zdanie na ten temat . Powiem Wam , że po raz pierwszy nie mam zwyczanie siły by z takim zachowaniem walczyć bo żadne argumenty nie trafiają . Może być i tak , że to ja nie mam racji i uczepiłam się tematu bo pani Barbara skrytykowała mi przepis , ,, wdeptała w ziemię " Lunę19 i parę innych osób - a broniąca jej Szczurek nawymyślała nam od ,, durnych Polek " .Mam dość . Pozostawiam ocenę wszystkim a rozwiązanie problemu Tit bo ja już nic w tym względzie zrobić nie mogę .
Sorry - nie dałam rady


zmieniono 3 razy (ostatnio 24 paź 2010 08:52 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj W trosce o miłą atmosferę na stronie