W trosce o miłą atmosferę na stronie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Sandra S
  • Sandra S

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie mam nic przeciwko spokojowi jestem tylko osoba, ktora wchodzac na na ten portal po to aby zapoznac sie lepiej z przepisami kuchnia greckiej zauwaza od razu wielka nagonke na osobe za to, ze napisala swoja uwage ? nie widze nic w tym zlego, za ewentualne uwagi bylabym wdzieczna i pozwoliloby mi uniknac bledow, nic latwiejszego to mozna poprawic zamiast tworzyc taka awanture po co ? Mialam czas wczoraj ogladnac wszystkie przepisy w tym dziale, widzialam wiele komentarzy Pani Basi (nie trzy jak Pani specjalnie nadmienia) i czytalam tez komentarze na tym i innym dziale wszystkich. Uwazam, ze dobrze byloby miec takiego doradce, ktory ukierunkowalby wszystkich zaiteresowanych i nawet zwracal uwagi na bledy. Nie znam sie dobrze na tej kuchni ale chcialabym poznac i naprawde nie mam ochoty na takie przepychanki. Prosze sobie przeczytac teksy i samej wyciagnac wnioski, nie widzialam tam nic z tego o czym Pani pisze - swojej roli uprzejmej kobiety - cos odwrotnego - takie jest moje wrarzenie, w kazdym tekscie nieuprzejmosci, fantazyjne historie, nie chce juz nawet wspominac. W ten sposob zachowuja sie osoby chorobliwie zazdrosne, a ten atak na mnie ? co to jest? juz nie wolno powiedzie swojego zdania? Napiszcie to w regulaminie abysmy nowi przynajmniej o tym wiedzieli ? Nie spotkalam sie jeszcze z czyms takim. O szczurku sie nie wypowiadam, nie znam i w sumie nie interesuje mnie co Pani ma do powiedzenia na jedna czy druga osobe - przypuszczam, ze szybko znajdzie Pani jeszcze inna, szkoda bo zniecheca Pani mnie osobiscie do udzialu w tym portalu. Wie Pani co, pomijajac problem tej calej sytuacji, ktora jest naprawde bardzo blaha, widze ta roznice klasy zachowan i musze o tym powiedziec czy sie Pani podoba choc wiem , ze z miejsca "postawi" mnie Pani po drugiej stronie bariery bez wziecia pod uwage o mojej opinii jako niezaleznego obserwatora - taki zadzerwialy poglad - jak nie jestes ze mna to jestes przeciw. A ja nie jestem za nikim to co widze to mowie - nie podoba mi sie to.

Odpowiedz na/ edytuj W trosce o miłą atmosferę na stronie