W trosce o miłą atmosferę na stronie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Babciagramolka
Babciagramolka napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Kochani

Pewnie już zauważyjiście że mamy problem .Od jakiegoś tygodnia ,, wyroiła ,,nam się
silna grupa dokuczaczy .Najpierw -,, lobby greckie " :
Pani Barbara...
Sandra
Szczurek ) ,
Alexa34,
kołogospodyńwiejskich ,
Luchu007 -
depplbuahahaha ( cudownie wykluty z Lechu007)
x345 kontynuacja Lechu007 ( te same przepisy tyle że bez zdjęć )
Król33 ,
Pani Zima
Przysmak
alex111
Babuszka

Ponieważ stało się to już bardzo irytujące i dotyka wielu użytkowników mam propozycję - zgłaszajcie tu lub do mnie linki swoich przepisów pod którymi ktoś z tego grona napisał coś niekulturalnie, wstawiał hurtowo niskie oceny lub zwyczajnie złośliwie się wymądrzał. Spróbujemy to jakoś opanować - bo tak na wyrywki to nikt z nas nie ma obrazu całosci .

Szkoda że ktoś czuje się tak niedowartosciowany że musi podbudowywać własne ego dokuczjąc innym. '

Acha - jeśli dostajecie głupie wpisy na PW ( prywatne wiadomości ) to nie odpowiadajcie - dajcie znać ) .

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję , że poradzimy sobie z tą plagą na spokojnie .Miłego dnia



Odnawiam listę- żebyśmy byli na bierząco- własnie pojawiła się Babuszka - to dopisałam do listy .Cudownie Zobaczcie ile kont na stronie przybyło. Moderatorzy powinni specjalną nagrodę ustanowić za podnoszenie ogladalności strony .A i użytkownicy na tym zyskują - słuchajcie kazdy taki komentarz czy ocena to slad w Googlach- wiecie jacy popularni będziecie . Dzisiaj Zewa zgarnia zaszczyty . Brawo Ewciu - widzę, ze ostra konkurencja o tytuł Prezesa Kluby Zjedynkowanych będzie



Nie wiem co się dzieje - Lechu007 znów wraca - był już depplbuahahaha - teraz wstawia te same przepisy ( tyle że bez zdjęć ) jako x345 - uważajcie


Wyciągam wątek na wierzch zeby wszyscy widzieli

Odpowiedz na/ edytuj W trosce o miłą atmosferę na stronie