Zebranie o oceny

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Zebranie o oceny

misia53 napisał(a):

Anula napisał(a):

Tez mnie to czasem zastanawia,choc sa osoby ktore wstawily wiele przepisow,ale widac ze sa one sprawdzone,a nie skopiowane z ksiazek.Tak naprawde to ciezko jest wymyslic cos calkiem nowego,czego jeszcze nie bylo,i zawsze jest szansa ze nasz wydawalo by sie przepis juz ktos wymyslil.Moim zdaniem liczy sie pomysl i nie jest wazne czy przepis jest bardzo skomplikowany i czasochlonny,ale czy danie jest smaczne,przeciez fajnie jest czasami zrobic cos co swietnie wyglada i smakuje,a przygotowuje sie je w pare minut.

ale nie parzenie herbaty ,czy mleko z truskawkami sorry


Misiu, tak a propos herbaty (nie traktuję tego jako wytyk do mojej herbaty imbirowej), wstawiłem ten "przepis" jako ironię na inne "super przepisy", co łatwo zauważyć w opisie przepisu, myślalemże ktoś jednak wyśmieje tą wypocinę jako przepis ... nic z tego pierwsze opinie ktopre były kontynuacja tej kpiny nie spowodowały rzetelnej krytyki tego typu "przepisu". Sama , na tym przykładzie , widzisz: nie należy omijać przepisów, niezależni kto je wstawia: trzeba zabierać głos, wytykać błędy, (np.przez zadawanie pytań) a jeśli AUTOR nie odpowiada: krytykować bezlitośnie.
Może zabrzmi to dziwnie, że ja, banita- skazany na wieczne potępienie,-z Wielkiego Żarcia powiem tutaj : TAM nie do pomyślenia byłoby wstawianie plagiatów czy bylejakich przepisów, krytyka w komentarzach pod takim przepisem jak i na forum, nie zostawiłaby suchej nitki na takim kanciarzu.
Z tego właśnie powodu, przyznam, tęskno mi za tamtą stroną.
Tam Właścicielom zależy na uczciwych przepisach, a które można wstawiać BEZ JAKIEJKOLWIEK "pseudocenzury"(!) . Oszustwa są tępione bezlitośnie.
Pozdrawiam i ...do przemyślenia ...WSZYSTKIM !

P.S.
Moja herbata imbirowa zniknęła, jednak ... tylko szkoda, że jakoś dziwnie.

zmieniono 1 raz (ostatnio 08 maj 2009 17:07 przez 45Kazik)

Odpowiedz na/ edytuj Zebranie o oceny