Zebranie o oceny

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Zebranie o oceny

ulcia21 napisał(a):

45Kazik napisał(a):

Dziewczyny, naprawdę nie wiadomo o co chopdzi jedna chce mieć swoje przepisy dla siebie inna sie oburza za jakąś prośbę o ocenę czy komentarz: postapić zgodnie z własną opinia, skomentować zgodznie z własnym sumieniem, czy to naprawde takie trudne: opamiętajcie się, więcej czasu zabiera Wam bzdurna (!)zabawa w układanie słówek o wątpliwym znaczeniu dla rozwoju intelektualnego, aniżeli lekki wysiłek w skleceniu paru zdań nt, jakiegoś przepisu.
Jeśli ja napisze Wam tutaj na forum:
proszę oceńcie/skomentujcie moje przepisy ...to czy przez to popełniam jakieś wykroczenie?
Czy to oznacza, że walczę o punkty?
Więcej rozsądku, a do tych co wolą swoje przepisy zachować dla siebie: nie skomentuje takiego zachowania. Nie chcę znow dostać od kogoś jakiegoś epitetu w stylu k78754#) ...
Do przemyslenia, pozdrawiam

Nie chce miec przepisow dla siebie ale jak poczytalam to musialabym pisac takie przepisy ,ktore juz TU sa.Wiec dlatego nie pisze,a nie dlatego,ze jestem egoistka.

Ulcia, nie jest to całkiem tak jak piszesz: np. zapiekanek jest multum na kazdym forum ale nie wszystkie są już.prześlij mi( lub komuś komu ufasz, że będzie obiektywny) na P.W. swój(!) przepis i daj linka na taki sam na naszej stronie. Mozna spróbować obiektywnie ocenić, czy to TO SAMO.

Odpowiedz na/ edytuj Zebranie o oceny