Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Tit napisał(a):

Heniu, nie można mieć samych przyjaciół. Taka jest ludzka natura. Trzeba się z tym pogodzić, szczególnie kiedy chcesz sama oceniać innych to musisz się liczyć z możliwością odwetu. Ja pisałam do montajki w twojej sprawie ale mi odpowiedziała, że ty ją sprowokowałaś, bo pierwsza napisałaś niepochlebny komentarz pod jej potrawą i wystawiłaś jej jedynkę....Oglądałam twoje przepisy, masz naprawdę dużo pochlebnych komentarzy, więc po prostu zignoruj te niepochlebne. Pozdrawiam, Tit

Tit, dziękuję za poświęcenie czasu i interwencję. Tak, napisałam jej jeden zasłużenie krytyczny komentarz. I dałam JEDNĄ 1. Uważasz, że rzeczowa krytyka ma sie spotykać z odwetem w takim nasileniu?! Oceniła na 1 37 moich przepisów! Stawiała 3 jedynki na minutę, to można sprawdzić.Uważasz, że w ciągu jednej minuty można przeczytać i ocenić 3 przepisy?! Ja nie szukam przyjaciół na siłę i wrogów też. Jeżeli mamy być karani za rzeczowe oceny, lepiej zlikwidujcie ocenianie. Ja jej nie znałam przed tym fatalnym ocenieniem jej przepisu, jaki mogłabym mieć cel w dokuczaniu jej?!.A w ogóle czy ocena obiektywna przepisu to jest zaczepianie, prowokowanie?! Nic nie rozumiem, myślałam, że ze strony administratorów ocena postepowania montajki w stosunku do mnie bedzie jednoznacznie krytyczna. Okazało się, że wcale nie jest to takie oczywiste.Jestem winna! Oceniłam przepis i uważałam, że jest taki beznadziejny, że postawiłam 1i skomentowałam i dlatego zasłużylam na zemstę! Mogłam nie pchac nosa, to by mi nie przycieli! Dziekuję, Tit za tę nauczkę! Już na pewno żadnego byle jakiego przepisu nie ocenię i nie zauważę kradzionych przepisów.Zresztą nie wiem czy po tej wypowiedzi mnie nie zbanujesz.Sprawę uważam za zamkniętą, nauczkę przyjęłam. Dziekuję!

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu