Popołudniowe ploteczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Popołudniowe ploteczki

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
Skarb napisał(a):

Msewka, czy to grzech jezeli dziadkowie daja wnuczka pieniadze?, napewno nie , to jest normalne, tak samo jak okazywanie im ze je sie kocha, dajac im buziaka, czy przytulajac sie do nich.
Natalia , moze masz za malo czasu dla dzieci, pokaz ze kochasz .W innym przypadku syn popadnie w kompleksy, co nie jest latwe do wyleczenia, dzieci potrzebuja milosci.
Terenia, popieram cie ze tak serdecznie zajmujesz sie wnuczkami, jak wiele dzieci zyczyloby sobie, taka babcie miec jaka ty jestes- dalej tak
Wnukow jeszcze nie mam, ale milo jest patrzec jak moje dzieci (dorosle) odnosza sie do dziadkow, i to niestety bardzo cieszy


Skarbie,dla dzieci mam zawsze czas,wiele rzeczy robię w nocy,żeby móc poświęcić im maksimum czasu i wiele rzeczy robimy też razem.Wszystkie dzieci kocham jednakowo ale syna mam jednego i jest najstarszy może dlatego mam z nim bardzo dobry kontakt.Nawet jeżeli ma do wyboru jechać gdzieś z babcią czy zostać ze mną woli to drugieAle wylewny nie jest i nie okazuje na zewnątrz uczuć,chociaż my z mężem staramy się pokazywać im,że się kochamy i szanujemy.Moje dziewczynki są inne,takie kochane przylepki.pozdrawiam!

Odpowiedz na/ edytuj Popołudniowe ploteczki