Popołudniowe ploteczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Popołudniowe ploteczki

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Sarenka napisał(a):

Wspaniale to slyszec! tzn czytac Jak dobrze, gdy madre dzieci, maja madrych rodziców... Musicie go wspierac, chlopak ma wspaniale mozliwosci, na pewno niejednokrotnie przyniesie Wam dume i lzy szczescia...Mialam w klasie koelge, który jest uzdolniony matematycznie, bylismy razem w klasie mat-fiz. Mial oczywiscie 6 z tych przedmiotów i prowadzil czasami lekcje, do tego - jak dla mnie, jest zadziwiajacym czlowiekiem, bardzo kulturalnym, wyrozumialym, zabawnym. Jednak mysle, ze wiekszosc mlodziezy traktowala go jak zwyklego kujona, nawet czasami mialam wrazenie., ze niektórzy nauczyciele odbierali go jako zarozumialego madrale, co jest kompletnym klamstwem! Wydaje mi sie, ze intelektualnie i morlanie, on byl zawsze troszke wyzej od nas... No i zadziwil wielu , kiedy to powolanie wyznaczylo mu droge zyciowa. I wiem, ze ksiedzem jest najlepszym na swiecie! Choc zdarzalo mi sie mawiac, ze, nauka stracila swietny umysl... teraz mysle, ze moze niekoniecznie ... moze jeszcze o nim uslysze, wazne, ze jest szczesliwy i zyje w zgodzie z soba...

Piekna historie nam opowiedzialas Sarenko

Odpowiedz na/ edytuj Popołudniowe ploteczki