Popołudniowe ploteczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Popołudniowe ploteczki

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Natala1210 napisał(a):

Dziewczyny i Wy też macie wspaniałe i zdolne dzieci! Ja myślę,że każde dziecko ma w sobie jakiś potencjał i zdolności.Tylko już od nas rodziców zależy,czy pomożemy go dziecku,wydobyć rozwijać i pielęgnować.Niestety wielu rodziców ma to gdzieś i w ogóle się tym nie interesuje.Ja mieszkam w dzielnicy Gliwic i nasza szkoła jest mała klasy liczą po 10-14osób,tylko klasa mojej Julci jest najliczniejsza 17 dzieci.powiew Wam,że takie małe klasy są super,bo pani szybko wyłapuje jakieś braki i korzystają na tym dzieciaki.Mój Maciek kończy 5 klasę,ale już wybrał sobie gimnazjum Dwujęzyczne,gdzie 10min.każdego przedmiotu prowadzi się w j.niemieckim i jest 6godz,niemieckiego w tygodniu,oczywiście profil matematyczno-przyrodniczy.Oby zrealizował swoje marzenia!

Na pewno tak będzie,bo to od małego widać. Wiem coś na ten temat i wiem jaka to radość dla rodziców. my mamy takiego darka Co jest teraz w Krakowie.
Co roku olimpiady , co roku nagrody,przez te lata dorobił się małej biblioteczki z nagród.W tej chwili pracuje jako audyt ijeszcze robi rewidenta przysięgłego i zarabia tyle co inni zagranićą.
Warto się uczyć ,ale też nie wszyscy tak mogą,
najmłodszy też poszedł za Darkiem do Krakowa ina tą samą uczelnię AE,ale ten bardzo przebojowo idzie -osiągnąć cel ale sposobem.Najstarszy marek skonczył
politechnikę też z wysoką średnią ale tego to trzeba było pilnować jak byłmały..
Natalko wszystko przed Tobą,jeszcze wiele radości i wiele zaszczytów doznasz mając takie dzieci a nie wszyscy takie mają
A na to konto choc do klubu na rum

Odpowiedz na/ edytuj Popołudniowe ploteczki