Problem techniczny

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Problem techniczny

Witam,
niniejszym chciałabym się ujawnić i coś niecoś wyjaśnić. Rzeczywiście na gotujmy nastąpiły pewne zmiany, a ja między innymi ze strony Infornextu, a właściwie redakcji wieszjak.pl jestem osobą odpowiedzialną za to aby wszystko tu dobrze funkcjonowało. Żeby prezentacji stało się zadość, co prawda na gotujmy mam niewielki dorobek, ale moje przepisy i artykuły można przejrzeć na wieszjak.pl, są to: kuchnia-wloska.wieszjak.pl, kuchnia-chinska.wieszjak.pl, kuchnia-francuska.wieszjak.pl, kuchnia-polska.wieszjak.pl, grzyby.wieszjak.pl.
Gotuję od dziecka, od 6-tego roku życia, ponieważ moja mama miała całkowitego świra kulinarnego (nawet zrobiła dyplom z gotowania i wymyślała przepisy zawodowo), a mnie używała jako swoją pomoc kuchenną przy organizacji gigantomańskich przyjęć. Od 12-tego roku życia wymyślam własne potrawy, które testuję na przyjaciołach i rodzinie. Tyle o sobie...
Pragnę was wszystkich zapewnić, że nikt was nie zostawił i nie opuścił, właściciele wciąż dla gotujmy pracują i dbają, żeby nikomu się nie stała krzywda.
Wieszjak.pl, podobnie jak gotujmy.pl jest nowym portalem błyskawicznie się rozwijającym i także współtworzonym przez społeczność użytkowników - ekspertów.
Myślę, że na tych zmianach cała społeczność gotujmy.pl nie straci, a może i zyska. Ze swojej strony życzyłabym sobie, aby na gotujmy jak najmniej było cwaniactwa i bzdetów typu papryka posypana solą i pieprzem, czy kanapka z pasztetem, a jak najwięcej prawdziwych, wspaniałych przepisów i fajnych ludzi.
Myślę, że za chwilę odezwą się także dotychczasowi moderatorzy. Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale moderowanie gotujmy to zwyczajnie wiele, wiele, wiele pracy i stresu, żeby nie popełnić błędu. Bądźcie więc z początku życzliwi.
Acha, i jeszcze proszę o wszelkie uwagi i postulaty ( z umiarem rzecz jasna ), szczególnie od największych wyjadaczy. Będę wdzięczna za pomoc. Proszę się także nie dziwić, że będę pytać o wasze podwójne tożsamości na innych portalach bo ich jeszcze nie znam. Jeszcze się będę odzywać. tutaj Tit.

Odpowiedz na/ edytuj Problem techniczny