Pytanie!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Pytanie!

To nie jest do końca tak jak myślisz, twoje przepisy, pomimo wielkiego profesjonalizmu merytorycznego, są tylko jednymi z wielu które musimy dodać. Moderator musi sprawdzić, czy kategoria jest "w miarę" adekwatna, sprawdza czy nie jest przepisany z innego miejsca w sieci, czy zdjęcie odpowiada potrawie, czy w tytule i lidzie nie ma znaczących błędów. A moderatorzy nie zawsze, bardzo rzadko znają się na gotowaniu tak jak najlepsi z was.
Najśmieszniejsze jest to, że nawet najlepszym użytkownikom zdarza się powsadzać gwiazdki, kreski, numerki czy innne wyróżniacze, które musimy usunąć, bo punktowanie pojawia się automatycznie po enterze przy liście produktów.
Mamy 24 godziny na dodanie prawie stu (a czasem dwustu) przepisów dziennie, poza wybaczcie innymi obowiązkami, więc jeżeli moderator nadaje się do swojej pracy i działa szybko, to banuje jak leci wszystko co znajdzie w sieci. Moderator nie wczytuje się w nasze rozmowy na forum. Wysyła mi informację o zbanowanych przepisach i dopiero ja je sprawdzam. Zdajcie sobie sprawę, że jesteście liderami w ogromnej społeczności ludzi, którzy też dodają przepisy.A poza tym tysiące ludzi dziennie wasze przepisy czytają i z nich korzystają. Spróbujcie poczuć satysfakcję, że na waszych przepisach - bo jesteście liderami, "na świeczniku w konkursach, na forum, wasze przepisy są promowane na pierwszej stronie itd." kilkadziesiąt ludzi dziennie uczy się gotować. Nie jesteśmy anonimowym malutkim portalem z przepisami, tylko największym w Polsce. A w ogóle to mam pytanie, czy ktoś z was, doświadczonych gotujmowiczów (niezależnie od miejsca zamieszkania) chciałby zostać moderatorem i wziąć na siebie część odpowiedzialności za poziom gotujmy? Jestem otwarta na propozycje. Czekam na informacje na priv. Pozdrawiam Tit.

Odpowiedz na/ edytuj Pytanie!