Pytanie do wlascicieli strony.

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

To przybij piatke, bo ja sie zaczynam zastanawiac, czy nie ma jakiejs zmowy przeciwko moderatorom.
Naprawde jest co robic przy serwisie, a dobre slowo uslyszec - oj, nieczesto bywa. 10 rzeczy dobrze zrobionych nikt nie zobaczy, ale 1 zla - kłuje wszystkich w oczy, oj tak.
A w zmowie z kiwi nie jestem, nie znam jej kompletnie. Ale mam wrazenie, ze co jakis czas spolecznosc obiera sobie jakiegos kozla ofiarnego. Nie chce mi sie sprawdzac od kiedy jestes na serwisie, ale ja - od dawna. I widzialem juz takich nagonek wiele. I naprawde bywalo, ze odchodzili wartosciowi uzytkownicy, zniecheceni szykanami i niechecią innych. Moze dlatego troche alergicznie reaguje na kazda kolejna nagonke...

Wiesz Dobry,ja tego bym nie nazwala nagonka,ani bron Boze nie robie z nikogo kozla ofiarnegoWydaje mi sie ,ze moge swoje zdanie wyrazic i napisac co mi sie nie podoba,po to chyba sa co niektore fora
Kiedy widze kilka jednakowych przepisow,tylko np.jeden skladnik w nich zmieniony,albo przepis na ugotowanie kaszy gryczanej zerzniety z opakowania kaszy lub na zaparzenie herbaty to zastanawiam sie czy ja trafilam na forum gotujacych czy zaczynajacych gotowac
A moze prosciej bedzie po prostu stworzyc odrebny temat z przepisami dla amatorow
Jako,ze jestes zajety to sama Ci napisze,ze zalogowana jestem ponad 100 dni,mozesz sie juz nie fatygowac i nie sparawdzac
Pozdrawiam i milego dnia zycze

Odpowiedz na/ edytuj Pytanie do wlascicieli strony.