Samotna kobieta z dziećmi,znaczy...no właśnie...JAKA???

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Samotna kobieta z dziećmi,znaczy...no właśnie...JAKA???

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Sarenka napisał(a):

W sumie cale zycie jest sie zdanym na samego siebie.. Moja kolezanka, psycholog, twierdzi, ze kobiety skorpiony, to siekiery W liceum mialam przyjaciolke spod tego znaku i byla lagodnym czlowieczkiem, moze z nieco bardziej rozwinietym instynktem potrzeby plci przeciwnej No i co najwazniejsze - moj tata byl skorpionem i moj mezus to tez skorpion - podobno osoby spod tego znaku kochaja tylko raz, na cale zycie, no ciekawe... Ale ja skorpioniki lubie, choc to calkiem inna bajka, bo ich zywiolem jest woda, a moim ogien

Sarenka spokojnie,przeciwieństwa się przyciągają.Ale chyba pani psycholog ma rację,ja jak na razie nie zakochałam się po raz drugi,a od razu pewni znajomi(oczywiście płci odmiennej)zaczęli dziecinne podchody,co mnie na początku drażniło,a potem bawiło.Fajni ludzie,ale...no właśnie zawsze jest jakieś ALE.Teraz jest pod tym względem spokój.a ja miałam czas na naukę(skończyłam sobie szkółkę o kierunku-opiekunka dziecięca),pracowałam(od czerwca bezrobotna,na datkach "męża"),ale prę do przodu czasami pod prąd z zaciętą miną pomimo wszystko,tylko nie wiem,na ile jeszcze starczy mi sił.

Odpowiedz na/ edytuj Samotna kobieta z dziećmi,znaczy...no właśnie...JAKA???