Self-promotion - Promocja własna

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Self-promotion - Promocja własna

Babciagramolka
Mysiunia napisał(a):

"Polecamy Przepisy jest to raczej działka informująca o najnowszych przepisach ze zdjęciami ." i ja się z tym wogóle nie zgodzę, bo tak jak pisałam wcześniej moje przepisy, które widniały jako pierwsze w ostatnio dodanych (teraz jako 5), nawet na minute nie zostały wyświetlone na stronie głównej, a przepisy z godziny 9 dalej widnieją dalej. Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia, czy się tam pojawią czy nie i dobrze wiem, że nie ma żadnych dodatkowych punktów czy szczególnych gratyfikacji, ale będę o tym tu pisać, bo tak jak pisała darmiona są 'równi i równiejsi'.

Może mój przepis na smalec gesi z wątróbką nie jest wyszukany, ale jest oryginalny (bo nigdy wcześniej sie tu nie pojawił, dodany przez kogokolwiek) i zdjęcie starałam się zrobić jak najlepszej jakości. Jednak tak jak pisałam wcześniej Przepisy z godziny 9 są w polecanych dalej, przepis dodany przez moderatora o 12:19 również jest, a mój przepis z godziny 12: 02 pomału ginie w gąszczu innych przepisów, więc jak ma się tu wyrażone wczesniej zdanie, że kategoria polecanych jest dla najnowszych przepisów ze zdjeciami?

Dla mnie to koniec tematu, moje przepisy wcale nie muszą wisieć na głównej, ale podobnie jak Polpal dostrzegam jawną niesprawiedliwość.


No to chyba sie narażę . Ale o tym , że Twój przepis nie znalazł się na czołowej stronie zadecydowało właśnie zdjęcie .Nie gniewaj się ale Moderatorzy po prostu muszą wybrać z wstawianych przepisów 6 które wg nich mają najciekawsze zdjęcia ( nie przepis a zdjęcia ) tak by na czołowej stronie przyciagały uwagę .Potem jak pojawia się coś nowego równie interesującego to się dostawia nowy a starszy z końca ,, spada". Wstawiłaś bardzo interesujacy przepis ale po prostu wydawało mi się ( bo to akurat ja dzis rano wstawiałam) , że inne zdjęcia bardziej przyciągna wzrok ( sorry , że wśród nich wstawiłam swój przepis ale wydawało mi się zdjęcie ciekawym - nie dla tego , ze moje ale dla tego , że ciekawe).

Jakieś zdjęcia muszą być na czołowej stronie i proszę nie odbierajcie tego jako coś osobistego ze strony Moderatorów ( Moderator nawet nie ma czasu by analizować czyj przepis jak często jest na głównej stronie )- i wybieramy coś co nam się wydaje że przyciagnie uwagę . Powtarzam nam - bo to bardzo subiektywny wybór . Nie każcie nam się tłumaczyć z wyboru czemu jeden przepis wstawimy a drugi nie bo to tak jak pytanie czemu jednej z nas podobają sie róże a drugiej fiołki . Nie mam wpływu na to , że jedno mi się spodoba więcej a drugie mniej i nie ma to nic wspólnego z autorem ani z przepisem .
Ja np. nie przepadam za słodyczami i podświadomie omijam przepisy na ciasta bo wydają mi się ,, takie mało ważne" - musi być wyjatkowo urokliwe ciasto by zwrócić moją uwagę , albo muszę sobie powtarzać w kółko- wstaw coś z ciasta . A za to przyciagają moją uwagę surówki i sałatki . Feeria kolorów - piękne ułożenia - kolorowe naczynia - najchętniej bym wstawiała takie zdjecia .

Może w zwiazku z takimi emocjami jakie umieszczenie na stronie głównej przepisu wywołuje warto by zwrócić się do Redakcji z propozycja rozważenia pomysłu by informatyk opracował rotacyjny system zmiany przepisów ze zdjęciami co kilka minut losowo .Nie było by problemu, że Moderator nie tak wybiera.

A smalec po prostu nie zwrócił mojej uwagi zdjeciem - przepraszam nie wypieram się tego


zmieniono 1 raz (ostatnio 03 cze 2012 16:30 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Self-promotion - Promocja własna