Self-promotion - Promocja własna

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Self-promotion - Promocja własna

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Jeżeli chodzi o automatyczne wstawianie zdjęć - to zaprotestuję. Żaden automat nie sprawdzi jakości zdjęcia ani nie wybierze dobrej jakości potrawy na SG. Od ostatnich świąt to ja zadecydowałam, że na SG wybierają zdjęcia moderatorzy. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że na stronę wchodzi dużo przepisów poprawnych merytorycznie, ale nieciekawych - nasze codzienne obiadki, połowa to kotlety schabowe z surówką, których nie ma sensu pokazywać na stronie głównej. Po drugie zależy nam, żeby strona główna była aktualna, a tendencja jest taka, że przepisy wielkanocne potraficie dodawać w grudniu, a Wigilijne w wakacje. A strona główna to nasza wizytówka i też dla wielu osób informacja co warto ugotować, jakie są sezonowe nowości. Dlatego od pewnego czasu na stronę główną typują przepisy moderatorzy. Uwierzcie mi, że nie mają żadnych względów dla nikogo bo nie mają na to czasu. Prawdą jest, że przepisy są dodawane falami, ale taka jest specyfika pracy - nie pracuje maszyna tylko człowiek, który musi jeszcze coś w domu zrobić itd. Wszystkie przepisy są dostępne w zakładce przepisy i tam wpadają jak leci po kolei dodawane przepisy z tym wyjątkiem, że na pierwszej stronie danej kategorii przepisów znajdziemy tylko te ze zdjęciem. A jeśli chodzi o przepisy gosia56 - twoje przepisy są ciekawe ale nie wyróżniające się zanadto. Ostatnio twój przepis został wyróżniony w newsletterze - właśnie dlatego, że wiemy, że ci zależy - ale jeśli chodzi o dania dnia, to najczęściej jest tak, że jest coś zdecydowanie bardziej godnego pokazania, albo coś wyjątkowo pomysłowego, albo świetna fotka, albo na przykład pierwszy przepis z jakimś sezonowym produktem. Też bierzemy po uwagę, czy przepis w daniach dnia ma szansę na komentarze czy nie. Przejrzyj sobie krytycznie przepisy dodane przez ostatnie 24 godziny przepisy i zastanów się co byś wybrała na danie dnia gdyby to od ciebie zależało. Czasem jest więcej dobrych przepisów a miejsca są tylko dwa i są osoby dużo bardziej pokrzywdzone, bo coś trzeba wybrać.

Dziekuję zatem bardzo że zostałam wyrózniona .......................

Odpowiedz na/ edytuj Self-promotion - Promocja własna