Święta poza granicami kraju - podziel się swoją opowieścią

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Święta poza granicami kraju - podziel się swoją opowieścią

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
cherry napisał(a):

Agabi - prezenty na 125 dni przed Świętami Ja do tej pory wszystkich nie kupiłam

Nie jesteś sama Cherry, a może lepiej - ja nie jestem jedyna , która jeszcze nie kupiła prezentu dwóm b.ważnym osobom, których nie widziałam przez kilka lat - babci i bratu. Wstyd się przyznać. Ale cieszę się i podskakuję do góry - święta w Polsce, z rodziną, ku chwale tradycji!
Nieszczególnie wspominam święta spędzone na obczyźnie. A było ich kilka. Generalnie pobyt za granicą był dla mnie bardzo ciężką, zaplanowaną, ale i owocną pracą. Dzięki temu nasze marzenie się spełniło - kupiliśmy dużą, piękną działkę i wybudowaliśmy dom. Myślami do Anglii wracam bardzo rzadko. Tylko wtedy, kiedy piszę maile do zaprzyjaźnionych Anglików i gdy rozmawiam z klientami, bo wciąż mamy kontakt z tym krajem i nadal jesteśmy z nim powiązani. Tęsknię za pogodą, brakiem śniegu i wilgocią, może jestem odmieńcem ale angielska pogoda dużo lepiej na mnie wpływała . To, co wspomniała Netka - obdarowywanie się kartkami, uważam za bardzo fajne, ale rzeczywiście, trzeba się troszkę napisać Brakuje mi optymizmu, serdeczności i ogólnej kultury osobistej między ludźmi, której w Polsce często brak...

Odpowiedz na/ edytuj Święta poza granicami kraju - podziel się swoją opowieścią