Test dzbanków BRITA

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
eluchap napisał(a):

Woda to życie, woda to cud. To ona magicznie wpływa na moją skórę, samopoczucie. To ona doskonale orzeźwia i gasi moje pragnienie. Nadaje smaku, barwy potrawą, napoją. Leczy moje dolegliwości, daje piękno, radość i zdrowie.


Od kilkunastu dni testuję dzbanek filtrujący wodę Marella firmy BRITA. Za co bardzo dziękuję.Na własne oczy mogłam zobaczyć oraz poczuć różnicę w jakości wody przed filtrowaniem i po filtrowaniu.
Magia wkładów filtrujących sprawia że woda po przefiltrowaniu jest wyjątkowo smaczna,pozbawiona kamienia,szkodliwych dla zdrowia metali ciężkich, krystalicznie czysta i można ją pic bez gotowania.Wkłady bardzo łatwo montuje się w dzbanku. Minus że są trochę za drogie (około 20zł za sztukę ). Fakt moja kawa, herbata smakuje wspaniale a soczki dla mojego dziecka przyrządzone na bazie tej wody to samo zdrowie. I co ważne nie muszę wydawać majątku na zakup butelkowanej wody mineralnej.
Otwór umieszczony w pokrywie umożliwia mi wygodne i łatwe nabieranie wody z kranu. Dzbanek jest wyposażony w elektroniczny wskaźnik zużycia wkładu. I wiem kiedy go wymienić.
Szczelna pokrywa zapobiega dostaniu się do środka dzbanka nie chcianych substancji. Dzbanek jest wykonany z mocnego tworzywa, ma nowoczesny i ciekawy wygląd.

Dlatego bardzo polecam ten produkt.



Tak jak mówisz eluchap,ma fajny nowoczesny wygląd.A co lepsze fajnie mieści się na drzwiach w lodówce

Odpowiedz na/ edytuj Test dzbanków BRITA