Test dzbanków BRITA

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Test dzbanków BRITA

wemi
  • wemi

  • Posty: 5
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
BRITA - Twoja woda napisał(a):

Dziękujemy za zdjęcia, Wemi! Małża, którą sfotografowałaś jest ogromna i naprawdę niesamowita

Woda to podstawowy składnik życia. Wiecie w ilu procentach z wody składa się człowiek?


Ku ścisłości autorem fotografii jest dziecko 12 letnie Któremu 2 lata wcześniej gdy znaleźli 16cm okazy zabroniłam je zabrać do akwarium, a teraz mnie obwinia, że ja mu zabroniłam, a oni je uśmiercili, jest gotów osobiście zadać to pytanie Pani Burmistrz z filmu! I wiem, że nie odpuści jej, pewnie zrobi to publicznie i nie będzie miała czasu przygotować odpowiedzi
Ten kto ją zabrał zostawił ślady na mule, zatrudnimy Sherlock Holmesa i znajdziemy ją
A wówczas porównamy, który filtr jest wydajniejszy ten Matki Natury czy Brity, tak edukacyjnie

ps. Logika ludzi dorosłych ha ha potrzebowali desek, a dzieci znalazły prostszy sposób by do niej podejść, zdjęły skarpetki, buty i korytem rzeki podeszły do niej Woda była po kostki
Pani Burmistrz szykuje odpowiedzi Brita poprawia wydajność filtrów, by miała z czym wystartować, a my po tropie szukamy naszej ulubienicy
W 6.20 minucie filmu okaz o podobnej wydajności http://www.youtube.com/watch?v=p5EYv6lkjXQ

obrazek obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 10 paź 2011 19:23 przez wemi)

Odpowiedz na/ edytuj Test dzbanków BRITA