Tu serwis ganimy :|

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

Mistrzunio
Witaj Babciu Gramolko, Czołem wszystkim

- tytułem wstepu mam na imie Dariusz, jestem fanem pizzy - z wykształcenia jestem prawnikiem / nie wiem czy wiecie, ale to o czym piszesz Babciu to jest mega poważny problemos.

Dlaczego?

otóż większość użytkowników (myślę, że 99,5 proc) totalnie olewa sobie kwestie praw autorskich - to o czym Piszesz Babciu - jest tego tylko potwierdzeniem. Użytkownicy nie zdają sobie sprawy z tego, że każdy w przypadku naruszenia jego praw autorskich może dochodzić swoich roszczeń przed sądem. Ostatnio obserwuję bardzo uważnie to co dzieje się w orzeczeniach polskich sadów i zdziwicie się - ale są już pierwsze wyroki zasądzające wysokie odszkodowania za naruszenia praw autorskich. W przypadku procesu dla biegłych (a takowi są przez skład sędziowski powoływani) nie jest problemem ustalenie IP komputera z którego nastąpiły działania naruszjace obowiązujące prawo. Wbrew pozorom nie jesteśmy anonimowi w internecie (mimo, iż działamy pod nickami i nasze IP wcale sie nie wyświetla - nie wspomnę o głosnych mailach o bombach etc. - kwestia 2 godzin i osoba jest namierzona - ku jej zaskoczeniu rzecz jasna).

Dlatego też przestrzegam przez kopiowaniem zdjęć i wklejaniem ich jako własnych bez zgody autora. alem sie rozpisał.
Pozdrowienia dla Babci Gramolki i innych fanów kuchni.
oto mój kontakt na priv: pizzamylife@wp.pl
Darek

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis ganimy :|