Tu serwis ganimy :|

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

Paola
  • Paola

  • Posty: 37
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

Dlaczego nie można tak zrobić jak przy ocenie przepisu,że drugi raz się nie da?
W tej chwili można 100 i więcej razy kliknąc do jednej osoby i tyleż samo punktów zdobyć jeżeli ona odpowie. Paranoja!

Misiu, mnie się to raz zdarzyło, na samym początku, z jedną użytkowniczką, od której dostałam chyba z 10 zaproszeń, w odstępie kilku dni. Zaakceptowałam pierwsze, ale nie byłam pewna, czy "odrzucenie" pozostałych nie będzie afrontem dla użytkowniczki (nieświadomość nowej na forum ). Zaakceptowałam więc pozostałe.
Potem chyba któryś z moderatorów zrobił porządek z "dublami" (teraz wiem, że dublopunktowanymi ) i usunął również zaakceptowane zaproszenie.
I po jakimś czasie sytuacja się powtórzyła. Ta sama użytkowniczka, w odstępie kilku dni, wysłała kilka zaproszeń. Tym razem wszystkie, za wyjątkiem jednego, trafiły do kosza.

Moim zdaniem warto byłoby zlikwidować punkty za znajomości. Ale jeśli do tego nie dojdzie, to przynajmniej uszczelnić system. Po akceptacji zaproszenia i próbie wysłania go ponownie do tej samej osoby komunikat : "ta osoba już znajduje się na liście twoich znajomych".
Ale, szczerze, to wolałabym likwidację tych punktów.

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis ganimy :|