Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

dobry napisał(a):

Sluchajcie, mam tylko jescze jedna sprawe do ustalenia z Wami. A w zasadzie 2.

1. Prosze Was, korzystajcie z tych lapek do oceniania komentarzy. Skoro ma byc porzadek, to nam bardzo ulatwia prace. Przed chwila wylistowalem sobie wszystkie komentarze ocenione na ponizej -3 - to jest granica ponizej ktorej komentarz nie jest juz wyswietlany. Jednym ruchem mamy wszystko jak na dloni i wiemy co usuwac. Wszystko dzieki temu, ze korzystacie z systemu oceny przez uzytkownikow. Wiem, ze niektorzy to robia. Robcie to wszyscy, prosze. Wszystko sie bedzie wtedy czyscic w "naturalny" sposob

2. Pytanie do tęgich głów. Co robimy z komentarzami do obrazliwych komentarzy? Problem jest taki, ze jesli ktos odpowiada na takie bluzgi to nierzadko cytuje i nawet jesli usune post z bluzgami - pozostaje jego kopia jako cytat w odpowiedzi na usuniety post. Dla mnie naturalnym podejsciem byloby usuwanie takich odpowiedzi z bluzgami w cytacie rowniez. Jesli tak nie zrobimy, dochodzi do sytuacji, gdy a) odpowiedz dotyczy postu, ktorego juz nie ma i dialog staje sie nieczytelny, b) bluzgi sa nadal obecne, tylko w innym komentarzu, jako cytat

Polamcie sobie glowe jak byscie chcieli miec to moderowane.

pozdrowionka!


Chyba pkt. 1 na razie jest wystarczajacy, nieświadomie co prawda ale już zacząłem używać (-) minusów, nie widząc do czego toto służy faktycznie, po prostu oceniałem "kulturę" wypowiedzi.
Dobrze, że wyjaśniłeś sprawę cytatów "bluzgowych", odpowiadający powinien zamieścić tylko nick adresata wypowiedzi. Tylko czy jest sens odpowiadać(?)na takie wypociny, lepiej tylko ocenić na (-)max.
Swoją drogą, ponawiam pytanie-wypowiedź z innego wątka: czy nie lepiej wyłączyć opcji umożliwiającej gościom wpisywanie czegokolwiek na naszej stronce. "Moderatory" mieli by mniej roboty z szuflowaniem takiego obornika,
a "ziomalowi" można w razie czego "nawtykać " za coś takiego na P.W.
Pozdrawiam


zmieniono 1 raz (ostatnio 20 lut 2009 11:12 przez 45Kazik)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !