Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
bernika napisał(a):

wiele osób z naszego grona ma problem z tzw kopiarzami, plagiatorami którzy sobie kopiuja nasze zdjecia i przpisy i umieszczaja u siebie np na profilach NK. jest to wlaka z wiatrakami, ciezko jest cokolwiek wyegzekwowac. nic do nich nie dociera! ze robia cos złego ze to kardziez przywlaszczanie sobie cudzego dorobku! jeszcze sa z tego dumni! skad sie biora tacy ludzie?

a wystarczyłoby zeby Gotujmy.pl zastosował takie instrumenty "obronne" przed niepowołanym kopiowaniem jak sa na tym blogu http://mojeekspresjekulinarne.blox.pl/html

sprobujecie chociazby skopiowac przepis nie mowiac o zdjeciu, nie da sie, wszystko jest zablokowane! czy to jest takei trudne zeby to wprowadzic i na tym serwisie? zeby nasze prace były zabezpieczone przed osobami kreaturami zerujacymi na naszym dorobku, kopiarzami, plagiatorami? z ktorymi nawet wykłocic sie nie da ze to jest nasze i istnieje cos takiego jak własność!

wiec apeluje tu do moderatora zeby jesli moze wprowadzil takie zabezpieczenie i mysle ze za takim rozwiazaniem nie jestem tylko ja! prosze o wziecie pod uwage takiej mozliwosci.

Dobrze napisałaś, że jest to walka z wiatrakami. Przed chwilą odebrałam wiadomość od pani, której zdjęto po mojej interwencji kradziony przepis. Ona nic nie zrozumiała poza przymusem zemsty - wstawieniu mi trzech jedynek. Ręce opadają. A co do zabezpieczenia przepisów, masz rację, bardzo dobry pomysł! Tylko działa w jedną stronę. A jak zabezpieczyć się przed tymi którzy tutaj przynoszą kradzione przepisy?
Pozdrawiam!

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy