Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
rapunzel napisał(a):

Witam, nie wiem, czy to właściwy wątek, ale nie znalazłam nic bardziej odpowiedniego. Moim skromnym zdaniem pomysł z przeniesieniem komentarzy spod przepisu na forum jest średnio dobry, bo ja do niedawna nie byłam zarejestrowana na żadnym kulinarnym portalu, ale jak chciałam znaleźć przepis, to wstukiwałam, co trzeba w google i potem wchodziłam na stronę z przepisem i obowiązkowo czytałam komentarze, bo nieraz są one bardzo pomocne, jeśli się jakiejś potrawy nigdy nie robiło. Obawiam się, że przeciętnemu zjadaczowi chleba nie będzie się chciało buszować po forum w poszukiwaniu komentarzy do przepisu, po prostu poszuka innej strony, gdzie takie komentarze są, no wielkiezarcie. Myślę, że jakimś rozwiązaniem byłby przynajmniej link do właściwych komentarzy, pozdrawiam.

...komentarze są pod przepisami,jednak tylko te które dotyczą przepisu,jeśli jest jakaś nieścisłość,zawsze można tam dopytać,lub wysłać wiadomość do autora przepisu,pozdrawiam serdecznie i życzę miłej podróży po naszym kulinarnym światku

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy