Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
smakowita napisał(a):

Mam małą prośbę i mam też nadzieję ,że da się coś z tym fantem zrobić.Mianowie są osoby które mają po kilka przepisów na swoim koncie i są osoby które nie mają ani jednego przepisu , ale za to mają czelność oceniania innych na kiepską lub dobrą ocenę.Powoli zaczyna mi się to nie podobać.Moim zdaniem takie osoby powinny oceniać po wypróbowaniu przepisu,a nie tak jak im się podoba. Nie twierdzę jednak ,że wszystkie moje przepisy są idealne ,ale te akurat oceny są nie sprawiedliwe (nie wiem już , a może się mylę?) Jeśli to możliwe ,to bardzo proszę o odpowiedź w tej sprawie. A jakie to osoby to proszę zerknąć na przepisy :
1 . Sernik z jogurtem naturalnym
2. Mięsne paluszki z marchewką
Pozdrawiam!

czyli wywnioskowalam,ze ocena mniej niż dobra Cię nie interesuje,zapytam jesteś tutaj dla przyjemności dzielenia się z przepisami czy zbierania ocen za przepis?Tyle ile jest ludzi,tyle będzie opinii,nigdy nikogo nie zadowolisz,ogladałam Twoje przepisy,sernik wydaje się bardzo dobry-uwielbiam serniki-ale nie wystawie oceny,gdyż go jeszcze nie piekłam,natomiast paluszki to nie dla mnie-jadłam kiedyś podobne i mi nie przypadły do gustu,wiec sama widzisz.Mam nadzieje,ze Nie uraziłam Cię moja wypowiedzia,pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy