Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Mati13 napisał(a):

odnośnie powyższego tekstu - jeśli jest zaznaczona "Cukinia", to znaczy że wcześniej były zaznaczone "warzywa" - inaczej nie da się wybrać konkretnego z warzyw. W regulaminie jest zapis, że najlepiej zaznaczyć konkretne warzywo, a nie tylko ogólną kategorię

Ja również zaznaczylem prawidłowo "warzywa i owoce" -> "Warzywa" -> "pomidory" i również punktów brak

https://gotujmy.pl/warzywa--mieso-na-tortilli,przepisy,189742.html


Ale to jest bardzo proste . Wybierając kategorię klikasz Warzywa i nic więcej -nie precyzujesz już dalej tylko zostawiasz tak jak jest . Potem w drugim rzędzie klikasz Warzywa i tu już wybierasz warzywo które chcesz .

W poście o Kategorii Premiowanej jest wyraźnie napisane :

,,...Przypominamy, że aby przepis został zapunktowany musi mieć on zaznaczoną kategorię warzywa, najlepiej z określoną podkategorią. .." - czyli musi mieć Warzywa + najlepiej podkategorię ( nie zawsze taka jest bo Warzywo może być mało spotykane np. skorzenera , brukiew itp) .

Przecież tak samo zaznaczamy w innych przepisach np. Mięso ( gdy wstawiamy koninę bo koniny nie ma ) , Ryby gdy wstawiamy np. turbota bo takiego nie ma .

Twój przepis poprawiłam i punkty dodałam.


zmieniono 1 raz (ostatnio 30 kwi 2013 20:29 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy