Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

anemon
  • anemon

  • Posty: 87
  • Przepisy: 693
  • Artykuły: 3
nogawkuchni napisał(a):

Witam,kwestia,którą poruszę nie jest dla mnie problemem,a raczej ciekawostką,niewiadomą. Wiele osób tutaj pisze artykuły,które czytuję i dzięki temu mam okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji,kwestii. Sama także coś piszę, narazie "do folderu komputerowego",bo jeszcze nie odważyłam się moich rozważań opublikować,ale chciałabym,oczywiście są to zapiski typowo związane z gotowaniem,kulinariami. Zatem przejdę do pytania i nurtującej mnie kwestii: czy zamieszczając określony artykuł zawsze musi być on opatrzony zdjęciem,jeśli zdjęcia brakuje to czy wtedy owy artykuł nie jest zatwierdzany,czy muszą być to własne zdjęcia,czy przykładowo z ogólnie udostępnionych grafik np. z worda? Proszę o jakiekolwiek wskazówki w tej materii. Będę wdzięczna, pozdrawiam ciepło i truskawkowo .

Możesz dodać własne zdjęcie, ale jeśli nie masz takiego to wydaje mi się, że Redakcja gotujmy.pl sama zilustruje Twój tekst dołączając zdjęcie z własnych zasobów lub kupując je. Jutro ktoś z Redakcji odpowie Ci bardziej precyzyjnie niż ja, ale brak zdjęcia to nie problem i możesz śmiało pisać.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy