Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
WWWiola napisał(a):

Może ja pomogę. Jak się wchodzi w niewykonane i przekierowuje do przepisu, a należy on do kategorii mięsa, ( zaznaczone na czerwono), to znika wszystko i nie zlicza tych przepisów jako przeczytane i trzeba wchodzić na stronę główną, żeby znów się pojawiły.


Dokładnie tak... Ten problem dotyczy wszystkich przepisów, przy których jest zaznaczona kategoria mięsna np. schab, kurczak itp... A takie przepisy są np. w "Sałatkach", "Grill" itp... wszędzie tam, gdzie do danej potrawy zostało użyte mięso i dodający przepis wybrał taką kategorię (przy każdym przepisie można wybrać trzy kategorie np. w przypadku sałatki mogą to być warzywa, kurczak, szybkie i smaczne)...

No i właśnie pisząc ten komentarz przypomniałam sobie o jeszcze jednej sprawie, która dla mnie jest delikatnie mówiąc (pisząc) problematyczna... Wyskakujące powiadomienia o zdobytym punkcie, które wyskakują dosłownie co 5 sekund... Jak jestem zalogowana do tej zabawy z boku (przepraszam, nie wiem jak ją nazwać), to te wyskakujące powiadomienia bardzo przeszkadzają np. w pisaniu przepisu, komentarza itp... Przeszkadzają też w czytaniu przepisów czy artykułów, bo wciąż zasłaniają tekst Może dało by się to poprawić

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy