Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
WWWiola napisał(a):

U mnie pytanie dopiero dziś doszlo



WWWiola

czas otrzymania pytania uzależniony jest od tego kiedy zgłosisz chęć wzięcia udziału w konkursie.
Data i godzina Twojego potwierdzenia to: 2015-05-02 08 : 36 : 43 i dopiero po tym czasie system wysłał pytanie.

Dla jasności system wysyła następujące wiadomości:

Wiadomość numer 1:
Odpowiedz na pytanie i weź udział w II etapie konkursu Gotujmy z Nagrodami!

"Drogi Użytkowniku,

jesteś jedną ze 100 osób, które osiągnęły w poprzednim miesiącu wysoką pozycję w rankingu najbardziej aktywnych użytkowników serwisu gotujmy.pl, dlatego też chcemy Cię nagrodzić dodatkową nagrodą!

Jak ją zdobyć?

Poniżej znajduje się link, klikając na niego deklarujesz chęć wzięcia udziału w II etapie konkursu Gotujmy z Nagrodami! Po chwili prześlemy do Ciebie proste pytanie o tematyce kulinarnej. Jeśli będziesz 1 z 3 osób, które najszybciej udzieliły poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie otrzymasz nagrodę, za którą nie odliczamy wirtuali nagromadzonych na Twoim koncie.

Potwierdzam chęć otrzymania pytania w II etapie konkursu Gotujmy z Nagrodami!

Życzymy szczęścia
Zespół Gotujmy.pl"

---> po kliknięciu w "Potwierdzam chęć otrzymania pytania w II etapie konkursu Gotujmy z Nagrodami! "

system wysyła wiadomość numer 2:
Pytanie - II etap konkursu Gotujmy z Nagrodami!

Drogi Użytkowniku,

Jesteś w II etapie konkursu Gotujmy z Nagrodami! Odpowiedz na poniższe pytanie.

Jeśli będziesz 1 z 3 osób, które najszybciej udzieliły poprawnej odpowiedzi na pytanie otrzymasz nagrodę, za którą nie odliczamy wirtuali nagromadzonych na Twoim koncie.

Poniżej link do pytania konkursowego:

Pokaż moje pytanie konkursowe!

Życzymy szczęścia
Zespół Gotujmy.pl

----> po kliknięciu w "Pokaż moje pytanie konkursowe! " pojawia się okno z pytaniem.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy