Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: : Tu zgłaszamy problemy - wyszukiwanie zaawansowane

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
elzbieta8960 napisał(a):

Henia napisał(a):

elzbieta8960 napisał(a):

Henia zeby bylo jasne....bardzo ciebie lubie za mowienie glosno prawdy i sprawiedliwe oceny oraz za to ze wykonujesz tu mase dobrej roboty i uwierz mi ze nie jestem przeciw a za Toba ,tylko myslalam ze masz wieksze uprawnienia jako moderator ale jesli nie to trudno.Mam tylko nadzieje ze ze ta osoba kiedys tu przestanie uprawiac ,,swoja radosna tworczosc,,(bardzo mi sie podoba to okreslenie) i pojdzie sobie na inna stone.Pozdrawiam serdecznie I CO ZLEGO TO NIE JA...

Elu, nic złego.Bardzo Cię lubię a napisałam mocniej, bo miałam wrażenie, że Wam moja odpowiedź umyka! Ani przez moment nie pomyślałam,że jesteś przeciwko mnie! Nieraz już i Ty inne Dziewczyny tutaj wypowiadające się, udowodniłyście w różnych sytuacjach swoją życzliwość dla mnie! Zawsze można na Was liczyć!
A co do tych "gwiazd" to myślę, że jeśli będziemy robić to co teraz, komentować i obiektywnie oceniać przepisy, to albo podniosą poziom swoich przepisów albo poszukają strony, gdzie nikt nie zwraca uwagi na poziom.Wybór należy do nich. A na razie nasza wspólna znajoma, której przepis razem komentowałyśmy, odwdzięczyła mi się dzisiaj 12 jedynkami. I wiesz, dziwne ale nawet mnie nie wkurzyła!
Pozdrawiam Cię!




A to msciwa bestyjka, mam nadzieje ze Ci te zlosliwe jedynki usuna.Ta osoba umieszczala przepisy na innej stronie ale bardzo ja tam wysmiewali i krytykowali az mi jej bylo szkoda, wiec chyba tu sie przeniosla.Ale w zyciu bym nie pomyslala ze bedzie tu dodawala troszke zmienione nie swoje przepisy a na dodatek ze bedzie taka zlosliwa....no ale coz i tacy ludzie sie zdazaja.Pozdrawiam i nie przejmuj sie

Nie będę na razie zgłaszać! Myślę, że już żałuje swojej lekkomyślności. Już mi nie zależy, a zanim dobry zareaguje, to ja się zestarzeje, wiec niech jej będzie. Kopiuje, ale ktoś jej powiedział, jak to robić,żeby nie udowodnili.To tak jak z tym przepisem, który komentowałyśmy, dodała ten pieprz i jedno zdanie w wykonaniu.Pewnie reszta przepisów na tej samej zasadzie.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy