Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

Witajcie
Ja tylko parę słów ( Henia mnie wywołała do tablicy na priv ) .Nie udzielnam się w ostatnich dniach bo mam ,, doła "( jak zwykle wyszło , że jestem tak naiwna , że powinni za to karać ) . Ale co tam - przejdzie. A o kopiowaniu mam takie zdanie jak większość . Jest to po prostu nieuczciwe .I co to za frajda przepisywać książkę czy robić kopiuj-wklej.. Henia ma rację na stronach kulinarnych zbierają się przecież ludzie pasjonujący się kuchnią i gotowaniem . To nie konkurs na sprawne pisanie na komputerze na ilość .Ludzie co się z Wami dzieje ( mówię o kopiarzach )

Tak jak wczoraj pisałam, właściciele strony powinni pomyśleć o zabieraniu punktów i obniżaniu karnie rang przy powtarzającym się kopiowaniu! Np. po udowodnieniu 3 plagiatów obniżyć rangę a przy np. 5 po prostu podziękować za towarzystwo. Przecież im (właścicielom) nie powinno zależeć na srebrnych ekspertach z załóżmy 500 kradzionymi przepisami! Przecież to dyskredytuje stronę! Dobra opinia jest chyba ważniejsza od ilości przepisów!A przecież dobrych, uczciwych kucharzy jest tu bardzo wielu i przepisów też przybywa!Dopóki tylko my będziemy walczyć z kopiarzami bez wsparcia właścicieli i moderatorów, kopiarze będą odrastać jak grzybki po deszczu! Takie jest moje zdanie!

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu