Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Tit napisał(a):

Heniu, uważam, że przesadzasz i to grubo. Zastanów się co by było gdybym się zajmowała tylko usuwaniem plagiatów? Na stronie nic by się nie działo, nie byłoby konkusów bo kto by załatwił nagrody, nie byłoby pieniędzy na funkcjonowanie strony bo zamiast przybywać przepisów to by ich ubywało, nie byłoby nowyego layoutu, nowych funkcjonalności i nikt by nie interweniował w sprawach technicznych. Mleko się rozlało - wcześniej stroną zajmowała się jedna osoba, nie dziwię się, że przez moderację przechodziły różne rzeczy. Teraz też nie pracuje 60 tylko 3 osoby i tylko jedna na pełen etat i więcej nie może, takie są prawa ekonomii. Prawda jest taka, że żeby strona żyła ja nie mogę zajmować się tylko usuwaniem plagiatów. Robi to Bunia w swoim zakresie dyżurów, ja z doskoku jak mi czasu wystarczy. Nic na to nie poradzę, chociażbyś wstawiła tu pięćset Zważ na to, że ta strona funkcjonuje bo ktoś za to płaci. Pozdrawiam.

Tit!
Dziękuję za odpowiedź. Daleka jestem od chęci skłócania się z kimkolwiek, czy wywoływania awantur. Chciałabym Twojego jasnego stanowiska na temat szukania plagiatów. Jasnego i prostego TAK albo NIE! Wiem, że masz dużo pracy, że moderatorów jest nie wielu ale wystarczy zwykły ludzki kontakt i informacja: szukaj we wtorek, sobotę i niedzielę, bo w inne dni nie ma czasu na sprawdzenie. I wszystko jasne! I to tyle! Mam nadzieję, że rozumiesz, że robię to bo cenię i lubię tę stronę i pozostałabym na niej nawet gdyby była płatna. Robię to dla dobra tej strony, żeby nie została stroną plagiatów i kopistów. Wiem, że nie da się zwalczyć tego w 100% ale przy wzajemnej życzliwości i współpracy można wiele zrobić!
Pozdrawiam!
Henia

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu