Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Bahus napisał(a):

Heniu....a jakbyś sobie dała spokój z wyszukiwaniem plagiatów...nie byłoby to lepiej dla strony i dla pracy moderatorów.? Zjawiska nie zwalczysz a wrogów sobie tylko przysporzysz. Zajmij się (taka moja rada) bardziej rozrywkowym zajęciem, np. rozmowami z bardzo sympatycznym Bahusem . Nie zrozum mnie źle, ale jakbyśmy wszyscy poświęcili się tylko wyszukiwaniem zła, to forum stałoby się nudne i niepotrzebne. Jak dodasz swoje przepisy i ktoś je "splagiatuje" to walcz wtedy (i tylko wtedy) o swoje prawa...ale resztę raczej zostaw w spokoju. Moje pisanie nie ma na celu kłócenia się z Tobą, bo bardzo Cię lubię, ale Twój ogrom pracy na nic się nie zda. Problem plagiatów jest i zawsze pozostanie. Zwróć proszę uwagę na fakt, że strona nie jest Twoją własnością i być może Twoje działania nie są tu mile widziane. To tak jakbyś chciała pozmieniać kolory ścian w nie swoim mieszkaniu. .......Uwierz doświadczonemu Bahusowi.

Wierzę Bahusowi i też lubię Bahusa! I już wczoraj po odpowiedzi Tit doszłam do tego samego wniosku! Tylko problem jest w tym, że widząc jawny plagiat nie mogę się powstrzymać przed jego zgłoszeniem. Organicznie nie toleruję ludzi, którzy przywłaszczają sobie cudzą własność. Ale szukać już nie będę, nawet słysząc szyderczy rechot Kiwi i Persik! Masz racje, świata nie zbawię a może rzeczywiście właścicielom i moderatorom tak jest lepiej! Może więcej warte są plagiatorki z ponad tysiącem przepisów niż my szare, spokojne ludziki!A co rozmów z Bahuskiem to w każdej chwili! Cała przyjemność po mojej stronie! Dzięki Bahus za życzliwość!
Miłego dnia!

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 cze 2010 06:57 przez Henia)

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu