Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
mirkakropka napisał(a):

Ja ostatnio dodałam przepis na Potrawkę Meksykańską, moderatorzy nie dodali go pewnie dlatego,że w opisie przyznałam się,że to przepis z gazety ale chciałam się nim z Wami podzielić,ale jak widzę,ze Myszaaa dołączyła do społeczności wczoraj i wczoraj dodała 5 przepisów i to żywcem ściągniętych ze strony BIEDRONKI to mnie krew zalewa. Coraz mniej ta strona mi się podoba

A czy zapytałaś np.Tit dlaczego Twój przepis nie został dodany? Czasem, o ile przekonałam się na swoich przepisach, przepis czeka na swoją kolejkę i jest dodany później. Co do plagiatów, to wierz mi, nikt ich celowo nie puszcza. Jestem zszokowana, bo ostatnio sprawdzam sobie wszystkie przepisy nowych" kucharzy" i włos na głowie staje! 90% tych przepisów to plagiaty! Czy zgłosiłaś te 5 przepisów, które znalazłaś jako naruszenie regulaminu? Jeżeli tego nie będziesz robić, Ty i wszyscy inni w poczuciu źle pojętej niechęci do "donosicielstwa", złodzieje utopią nas w plagiatach i dopiero wtedy strona naprawdę nam się przestanie podobać!

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu