Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
zoha12345678790 napisał(a):

nie ale niektórzy tak mysla, a to cholernie nie mile jest. To troche przesada jak napisze 1300 cm3 to juz ze plagiat, chodze do szkoly gasrtonomicznej i ucze sie nie tylko ml, wiec nie które uwagi sa naprawde nie mile.

No cóż, wywołała mnie pani do tablicy! Wykazałam maksimum dobrej woli! Uważa pani za przegięcie radę, żeby nie kopiować podręcznika ani niczego innego, żeby przyjrzeć się stronie zanim pani zacznie na niej działać.Oczywiste jest, że spisuje pani z podręczników i poświęcę swój czas aby je odnaleźć. Gra pani na forum pokrzywdzoną przez nadgorliwą użytkowniczkę strony a jeden plagiat zgłoszony, kilka do porównania. Jeśli się wchodzi w jakąś społeczność, jak wyżej napisała Bunia, trzeba się do niej dostosować i do zasad w niej rządzących. Robi pani wokół siebie szum jak pokrzywdzona niewinność, a nią nie jest! Każda osoba nie spisująca z książki napisałaby 1,3litra i czytający nie musiałby się bawić w przeliczenia. Zresztą kto tak mówi na codzień!
Co do mnie kończę ten temat! Zachecając panią do pozostania na stronie inaczej panią odbierałam!

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu