Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Babciagramolka napisał(a):

Żartuj sobie Bahusku- żartuj - a prawda jest taka że sygnał popłynął wyraźny - użytkownicy i Redakcja strony nie chcą mieć nic doczynienia z osobami nie przestrzegającymi Prawa Autorskiego i Regulaminu strony . Czyli zero tolerancji dla nieuczciwości . Brawo . Może wspólnymi siłami i ku zadowoleniu wszystkich będziemy użytkownikami Portalu któremu nie jest wszystko jedno czy przepisy które się tu pojawiają są kradzione innym czy nie ( bo tak to trzeba nazywać ) . Zobaczycie - w necie jest wiele osób które pasjonują się gotowaniem , które lubią wymieniać się doswiadczeniem, które lubią rywalizować między sobą , odkrywać nowinki, Lubią to wszystko i szukają miejsca gdzie mogą to robić spokojnie , bez wzajemnego ,, podgryzania " , bez oszustwa .Gdzie będą mogli się nawzajem inspirować .Gdzie będzie miło i sympatycznie .
Ja od początku uważałam , że takim miejscem może być Ta strona - i tak się staje .Cieszę się z tego bardzo.
Nie mam satysfakcji z wyszukiwania i usuwania plagiatów .Jest mi przykro gdy muszę komuś wyjaśniać , że myli się uważając , że jak coś jest zamieszczone w necie to już jest własnością wszystkich i że muszę Mu zablokować przepis . I wierzcie mi , ze wiele osób na prawdę nie wiedziało , ze tak nie wolno. Przyjmują to do wiadomosci- sami zgłaszaja się z prośbą o zablokowanie niektórych swoich przepisób by mieć czyste konto - i to jest najprzyjemniejszy moment bo wiem wtedy ,że to po prostu ktoś kto się pomylił .
Oczywiście są tacy jak Kiwi - od zawsze wiedzieliśmy , ze kopiuje tylko nikt nie wyłapał skąd - udało się to Caroline1983- trafiła książkę z której kopiowała .Trafimy i inne .Ważne , że nareszcie możemy powiedzieć o sobie , że to My mieliśmy rację - warto być uczciwym - to na dłuższą metę bardziej się opłaca . Można spokojnie byc na stronie wśród miłych ludzi o tych samych zainteresowaniach wiedzac , że mamy znajomych którzy są nam przyjaźni .
Zobaczcie jak wspaniale miedzy sobą tu działamy - jeden drugiemu podpowiada gdzie jest konkurs, co gdzie ciekawego mozna kupić ( o bliższych znajomościach które wychodza po za stronę już nie wspominam ) .
Gratuluję wszystkim którzy z takim zaangażowaniem pracują na dobre imię tej strony -

A ja bym postulowała,żeby wszystkim kopiującym,za przepisy skopiowane odbierać punkty.Bo nie może być tak,że kopiara Kiwi jest srebrnym ekspertem nie za swoją ciężką pracę,tylko za cudze skopiowane przepisy.Tak nie powinno być.Bo teraz to Kiwi jest srebrnym ekspertem od kopiowania.

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu