Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Babciagramolka napisał(a):

Bahus napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Bahus napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

junette napisał(a):

Masz racje nie ma co się przejmować niedowartościowanymi ludźmi. Właśnie piję sobie szampana zapraszam na lampeczke



Dokładam truskawki do szampana ( uwielbiam przegryzać truskawki do szampana- najlepiej różowego )


Buniu przyznaj się kiedy to zdjęcie było zrobione? Po oglądnięciu język mi uciekł do .....

Szampan i pogryzka ze świeżych truskawek to ....ORGAZM W LOCIE




Ty nie bądź taki dociekliwy- kiedy ? kiedy ? - a co to ma za znaczenie ? Czy ja się pytam o rocznik szampana którego postawisz do tych truskawek ? Podobno niektóre rzeczy z wiekiem nabierają klasy ()



Mam w piwnicy jeszcze parę butelek szampana, które przywiozłem 20 lat temu.z Francji. Chciałem z nimi do Ciebie przyjechać...stąd to pytanie, interesuje mnie, czy możesz postawić takie dorodne truskawki na stole, obok szampana. A szampan oryginalny, rocznik 1985



No dobra - truskawki to tylko szklarniowe mogły by być - ale za to kawior schłodzony na razowcu z cytrynką dam ( czarny , czerwony albo wegetariański z alg-wasabi )

Albo może dobrą zupkę rybną ( taka prawie ucha - ryb gatunków słodkowodnych mam z 5 ).A, że zgodnie z wierszykiem :

,,....Ryby, drób i cielęcina
Lubią zawsze białe wina,
Zaś pod sarny, woły, wieprze
Jest czerwone wino lepsze.
Frukty, deser i łakotki
Lubią tylko wina słodkie,
A szampana, wie i kiep,
Można podczas, po i przed !..."

To co kawior czy ucha

kawior
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu